Skocz do zawartości

Połączenie Monitor Audio 200 z serią BX


Microsista

Recommended Posts

Dzień dobry, od niedawna stałem się szczęśliwym posiadaczem kolumn Monitor Audio 200 na froncie, lecz chciałbym rozwinąć zestaw o głośnik centralny i tył. Najbardziej odpowiednimi kolumnami bylyby zapewne Monitor audio 50 + monitor audio c150, co kosztowaloby mnie 1300 za nowe kolumny, lecz przegladajac oferty uzywanych glosnikow natrafilem na zestaw Monitor Audio BX2 i MA BX center w cenie 1700zl, ktore sa chyba glosnikami zdecydowanie wyzszej klasy. Czy jest to dobra oferta, oraz czy polaczenie takich glosnikow bedzie odpowiednie? Dodam ze w moim poprzednim zestawie irytowalo mnie dosc mocno to ze kazdy glosnik gral troche inaczej, czy kupujac taki zestaw musze liczyc sie z tym samym?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Microsista napisał:

Dodam ze w moim poprzednim zestawie irytowalo mnie dosc mocno to ze kazdy glosnik gral troche inaczej, czy kupujac taki zestaw musze liczyc sie z tym samym?

Albo był problem z akustyką pomieszczenia, albo w amplitunerze kiepskie ustawienia kalibracji głośników. Dziwne by te same kolumny grały odmiennie w jednym systemie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...