Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam zmieniłem telefon który nie ma tzw "dziurki" , więc jestem na etapie poszukiwania słuchawek typu TWS.

Do tej pory w telefonie z dziurki używałem słuchawek Audio Technica Ath A900X i Hifimam RE400.

Dodatkowo używam Fiio E07k jaki DACa i wzmacniacz. Jednak używanie non stop wzmacniacza zew. staje się irytujące. Jest jeszcze przejściówka USB-C na gniazdo 3,5 mm, ale problemem jest że przeważnie muzyczki słuchał w łóżko przed snem a wtedy tel jest najczęściej rozładowany, zamiast podpiąć słuchawki, telefon się ładuje. Dlatego szukam słuchawek TWS.

Miłe wskazane ANC bo często w ciągu dnia jak chcę posłuchać muzyki dzieciaki hałasują.

Słuchałem ostatnio Sony 1000MX4 ale te nie dokanałowe, ale te nauszne, grały tak aby posłuchać je 5 min,. potem już stały się męczące, takie typowo marketingowe granie mi się wydały, jednak jestem chyba troszkę bardziej dojrzałym audiofilem. ( Sprzęt stacjonarny dosyć doinwestowany)

Myślałem o Hifiman TWS 800 bo podoba mi się sygnatura Hifimam.

Następnie Grado GT200

I kolejne to już z ANC. Sennheiser Momentum TW2.

Master & Dynamic MW07 Plus nie znam ale słyszałem pozytywne opinie.

Niestety jak to z tego typu słuchawkami nie mam możliwości odsłuchu

Wysłane z mojego LE2123 przy użyciu Tapatalka

Witaj

Obowiązkowo, musisz dopisać do tej listy nowy produkt od Devialeta, model Gemini https://www.tophifi.pl/sluchawki/sluchawki-true-wireless/devialet-gemini.html

-niezwykła dynamika, duża szczegółowość i duży, sprężysty bas. Fajnie się tego słucha, przypomina produkty Phantom :)

10 godzin temu, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

Witaj

Obowiązkowo, musisz dopisać do tej listy nowy produkt od Devialeta, model Gemini https://www.tophifi.pl/sluchawki/sluchawki-true-wireless/devialet-gemini.html

-niezwykła dynamika, duża szczegółowość i duży, sprężysty bas. Fajnie się tego słucha, przypomina produkty Phantom :)

Zamówiłem wczoraj. Nie mogę się doczekać :)

Zamówiłem wczoraj. Nie mogę się doczekać
Daj znać jak odczucia.
Na jakiej podstawie kupiłeś te słuchawki?
Jakieś porównania?

Zastanawiam się nad Master & Dynamic MW08.

Według zachodnich recenzentów najlepsze słuchawki earbuds. Drogie ale niby najlepsze. Co sądzicie o tym?

Dnia 15.07.2021 o 11:17, venom200 napisał:

Ciekawa opcja ten Devialet

Nawet bardzo!

Z pewnością:-

-niższego basu nie odnotowaliśmy w żadnych innych dokanałówkach

-najlepsze ANC 

-genialnie leżą w uszach! -Devialet długo nad tym pracował, wiele było przymiarek i prototypów...

-Zachęcam koniecznie do zapoznania się z tym produktem. Każdy produkt od Devialet jest wyjątkowy.

43 minuty temu, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

-niższego basu nie odnotowaliśmy w żadnych innych dokanałówkach

Generalnie przy dobrej szczelności tipsów właśnie w dokanałówkach  najłatwiej zejść z basem do kilku Hz. Często właśnie problemem jest nadmiar bardzo niskiego basu w tego typu konstrukcjach.

Dnia 14.07.2021 o 23:37, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

Obowiązkowo, musisz dopisać do tej listy nowy produkt od Devialeta, model Gemini

Jak się maja gemini do nowego bowersa pi7? 

19 godzin temu, MobyDick napisał:

Generalnie przy dobrej szczelności tipsów właśnie w dokanałówkach  najłatwiej zejść z basem do kilku Hz. Często właśnie problemem jest nadmiar bardzo niskiego basu w tego typu konstrukcjach.

Racja,

Ale żeby połączyć zejście z kontrolą to już jest to, dużo większe wyzwanie. Potrzebne jest trochę technologii, a jak sami wiecie Devialet nigdy na tym nie oszczędzał...

19 godzin temu, Kubad napisał:

Jak się maja gemini do nowego bowersa pi7? 

Przyznam wprost, że jeszcze nie miałem okazji porównać, z racji ciężkiej dostępności.