Skocz do zawartości

Słuchawki TWS do 1500


Recommended Posts

5 godzin temu, mariuszzar napisał:

Odnośnie Pi7. Główna różnica jest opcja transmisji bluetooth na sluchawki. Za role transmitera odpowiada etui.

Wysłane z mojego SM-G998B przy użyciu Tapatalka
 

Poczekamy aż pojawi się model Pi7 to może się uda posłuchać...choć z tego co już sprawdziłem, nie da się za bardzo posłuchać dokanałówek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla potomnych.
Wczoraj doszły moje MW08. Dostałem je do ręki dokładnie po tygodniu od momentu złożenia zamówienia.

Pierwsze wrażenie: są świetnie wykończone. Jeszcze tak dobrze wykonanych słuchawek nie doświadczyłem. Metalowe etui, ceramika na słuchawkach. Niestety to wszystko swoje waży, ale MW08 aż kipia solidnością. Plastiku jest tu mniej niż więcej.
Dzwiek: bardzo naturalny, pełna scena, tony zrównoważone. Trochę momentami mogłoby być więcej basów, ale mi to nie przeszkadza. Bardzo czysty dźwięk.
ANC - przeciętne. Są lepsi w tej materii. Mi na szczęście na ANC nie zależy.

Duży minus to brak ładowania indukcyjnego. Szczęśliwie nie korzystam z ładowarek indukcyjnych, mimo, że wszystkie telefony w domu mają taką funkcję. Wolę po prostu podłączyć kabelek.
Dodatkowo sluchawki chyba są nieznacznie cichsze od konkurencji. Przynajmniej mam takie wrażenie.

Podsumowując jestem bardzo zadowolony z zakupu. Dobrze wydane 299€.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...