Skocz do zawartości

Jakie kolumny do Yamaha AX 570


marino166

Recommended Posts

207 to mniejsze kolumny. Ale o bardziej Elacowym brzmieniu.
Model FS 68.2 gra równiej i mimo że ma większe przetworniki basowe to pasmo tej kolumny wcale nie jest przesunięte w dół.
Do 16m te 207 będa dobrym wyborem.
Piotr
Modelu FS 68.2 nigdzie nie można kupić. Jest FS 68 lub 58 czy to te same głośniki co w 68.2 a różnią się tylko obudowami?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
7 minut temu, marino166 napisał:

Fyne Audio F501 za 2499 złotych komplet

Ciężko uwierzyć, masz jakiś link? Daj znać, jak dojdą, bo jestem ciekaw tych promocji, kiedy ktoś sprzedaje komplet w cenie sztuki... A coraz więcej tego, może warto się czaić i kupować ;)

Edytowano przez no_i_fajnie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocja trwała dwa dni tj. poniedziałek i wtorek, dziś już normalna cena. W poniedziałek zamówiłem sobie kolumny Fyne Audio f303 za 1200 zł/para, ale anulowałem i zdecydowałem się na f501 za 2500 zł/para. Widzę na olx najtańsze używane za 3800 więc na pewno na nich nie stracę

Jak dojdą wstawię fakturę.64c9cf6967ea6f3b15b972867c637fae.jpg&key=790a89edeba36e06141c415bc92d08ab1798419ad331e5af177569454c102ceb

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JaZz Dzięki, wypadł mi ten temat z pamięci! :)
Tak, wiem kurde, zanik pamięci, dziury w mózgu, ciężko określić :) Ale to nie zmienia faktu, że i tak ciężko uwierzyć i chętnie się dowiem, czy faktycznie dojadą dwie sztuki, czy sklep coś wymyśli.

Edytowano przez no_i_fajnie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Koledzy, zostałem wydymany przez sklep Mediaexpert, zamówienie zostało ANULOWANE! Przypomnę, że miały to być kolumny Fyne Audio F501
Zaczynam od punktu wyjścia. Oprócz Yamahy ax 570, stałem się posiadaczem CA Azur 651A. Podoba mi się to granie, szukam zatem kolumn do tych wzmacniaczy. Kolumny najlepiej podłogowe, używane, powiedzmy do ok 2 - 2,5 k

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już któryś raz kiedy nie realizują zlecenia.

11 godzin temu, marino166 napisał:

Zaczynam od punktu wyjścia. Oprócz Yamahy ax 570, stałem się posiadaczem CA Azur 651A. Podoba mi się to granie, szukam zatem kolumn do tych wzmacniaczy. Kolumny najlepiej podłogowe, używane, powiedzmy do ok 2 - 2,5 k

Tannoy DC6T, Aurora 700 albo poprzednie MS900, Dali Zensor 7, Dali Ikon 6, można już się rozglądać za Focalem Chorus. Jest tego trochę.

Co Ty znalazłeś?

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję koledzy za podpowiedzi. Ustrzeliłem wczoraj kolumny Elac FS 68.2 od pierwszej właścicielki w idealnym stanie. Kolumny są świetne, kupiłem je w ciemno, gdyż wcześniej miałem mniejszy model FS 67.2 i znałem granie Elaca. Tak że na jakiś czas mam spokój z kolumnami. Teraz będę je testował w różnych konfiguracjach. Pozdrawiam wszystkich poszukujących własnego brzmienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...