Skocz do zawartości

Paradigm 700f


Tvmania

Recommended Posts

Dnia 17.07.2021 o 09:54, Tvmania napisał:

A ktoś z forum posiada ma silver.300?  Może się wypowiedzieć jak to gra w stereo i kd?

Mamy na stanie. Zapraszam

Dnia 17.07.2021 o 13:31, MASX napisał:

Około 20m z czego samo rozstawienie kolumn na około 8,5m.

Pomieszczenie masz 20m a kolumny rozstawione na 8,5m? Jak??

To masz pokój 8,5 x 2,3m??

Piotr

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, S4Home napisał:

To skąd wziąłeś te 8,5m?

3,4x2,4 = 8,16.

Dnia 17.07.2021 o 13:31, MASX napisał:

Około 20m z czego samo rozstawienie kolumn na około 8,5m.

Trochę śmiesznie wyszło. Rozstawienie to odległość między kolumnami, Ty masz po prostu wydzielone pole odsłuchu na około 8,5m2. Zgadza się? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, S4Home napisał:

No i one też fajnie pasują pod Silvery :)

Super

Piotr

Witaj Piotrze a posiadacie takie kolumny na stanie jak paradigm prestige 75f oraz central prestige 55c? Oraz tyly prestige 25c? Mega mi się podoba ten zestaw wyglodowo.  Mam pytanie jak to gra w stereo jaki bas oraz szczegółowość kolumn? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, engajner napisał:

Posiadam zestaw Silver 300, C350 na tyłach Silver FX i  2x svs sb2000 pro. W kinie gra to z denonem 4700. Filmy jak np Szeregowiec Ryan, Helikopter w Ogniu wgniatają w podlogę. Do stereo zestaw Roksan K3 wzmak, dac i cd. W kinie jest naprawde bardzo dobrze, głośnik centralny rewelacyjnie oddaje barwe głosu. Czyste dialogi, naprawde polecam ten centralny który w kinie robi niesamowitą robotę. No i suby. 

W stereo jak dla mnie miazga. Spory zapas mocy, bas, separacja kanałów. Ale tu już posiłkowałem się pomiarami plus tłumieniem aby osiągnąć przyzwoity efekt. Ten biały kolor satin white jest mega...

Dzięki wielkie za opisanie wszystkiego.  Ja już postanowiłem mniej więcej daje szansę silver 300 oraz focal aria 926. Jaka cena za wszystko razem z denonem 4700?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Tvmania napisał:

Dzięki wielkie za opisanie wszystkiego.  Ja już postanowiłem mniej więcej daje szansę silver 300 oraz focal aria 926. Jaka cena za wszystko razem z denonem 4700?

Mamy wszystko na stanie. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem to wyślij do nas wiadomość postaramy się o dobrą cenę :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...