Skocz do zawartości

Piłka s? – kopana... Czyli mistrzostwa i nie tylko


Recommended Posts

 

4 godziny temu, lysyrafal napisał:

Dramaturgia, ale też wielkie emocje trzymające w napięciu do ostatniego gwizdka. Takie mecze naprawdę fajnie się ogląda, zwroty akcji i dużo bramek.

W drugim półfinale Liverpool pokonał Villarreal.

I tak w finale mamy Liverpool oraz Real Madryt.

A Ty łysyRafale jak widzę, co jakiś czas (kilka miesięcy)  emanujesz nam herbem klubu , którgo jeteś kibicem. :) Rozumiem,że teraz na okoliczność zapewnienia sobie utrzymania w lidze...? :) 

pozdro TAG

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
4 godziny temu, lysyrafal napisał:

I tak wygrana Realu Madryt nad Liverpoolem stała się faktem. Sam mecz, moim zdaniem nie był porywający, zdecydowanie lepsze były mecze ćwierćfinałowe oraz półfinały.

Wynik finału meczu LM rok 2022

Liverpool - Real Madryt 0:1

Moja Arka znowu nie awansowała, także w przyszłym sezonie znowu się spotkamy ..... :)  Tyle tylko,że tym razem Wy będziecie wyżej w tabeli..........właśnie oglądam Koronę z Chrobrym i póki co, szykuje się premierowy awans do Eklapy drużyny bez stadionu,kibiców, tradycji....ech....szkoda,że nasi znowu dali dooopy...

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, lysyrafal napisał:

 

 

Heh, a jak mam CIę przywołać (chociażby tak jak Ty to zrobiłeś w stosunku do mnie) ?  Nie potrafię :) 

Co do meritum, to będziecie wyżej, bo u nas Kołakowscy (wielcy właściciele, heh ) , rozwój sportowy ,a co z tym idzie ewentualny awans, mają gdzieś. Dla nich liczy się tylko kasa z kontraktowania zawodników ze swojej " stajni" oraz ściągania wszelkiej maści  szrotu.  Teraz sprzedadza 2,3 najlepszych zawodników (Adamczyk + Kobacki, którego chcą i Lech i raków), przyjdzie kolejna porcja paralityków i nic z tego nie będzie. A słychać tu i tam,że inni sponsorzy mają dosyć łupienia z kasy przez cwaniaczków kołaków, więc kasy będzie zdecydowanie mniej.  Tak to widzę. Oni nie dają żadnej złotówki. Żerują na kasie z miasta i pomniejszych sponsorów + z biletów i sprzedaży gadzetów. I za te pieniądze utrzymują swoich zawodników, kasując prowizje za podpisanie kontraktu z Arką . Interes się kręci.. I nie jest tożsamy z interesem klubu. Zresztą , na chłopski rozum. Czy interes agenta piłkarskiego i klubu którego agent jest właścicielem , mogą być tożsame ?? No raczej nie. Arka to dla nich, okno wystawowe, przechowalni szrotu i lazaret dla rekonwalescentów (oczywiście ze stajni kfm).

Będziecie wyżej także dlatego,że Ruch wrócił do 1 ligi, i Wasi włodarze zrobią wszystko,aby być nad nimi w tabeli :) No i macie Adriana Błąda.....naszego byłego zawodnika :)

Pozdro

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak odpisujesz post pod postem to właściwie nie musisz mnie przywoływać. W przypadku gdy chcesz to zrobić, wpisujesz na klawiaturze najpierw @ i później mój nick.

Co do kasy to wszędzie tak wygląda, lepszy zawodnik prawie zawsze zostanie sprzedany, a później poziom mamy jaki mamy. Piękne derby się szykują GKS - RUCH

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam i widzę, że kolega wieczny pesymista, nieważne czy wygrają, czy przegrają, zawsze będzie źle. Dodam tylko, że nasza drużyna jest można powiedzieć w przebudowie ze względu na nowego trenera. Jeśli chodzi o sam mecz, to faktycznie Walia za łatwo dochodziła do sytuacji bramkowych oraz pięknie rozciągała grę skrzydłami. Z drugiej strony liczy się wynik i taki poszedł w świat. Jest wiele drużyn, które pięknie grają, ale co z tego, gdy nie ma wyników.

Polska - Walia 2 : 1

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, lysyrafal napisał:

Czytam i widzę, że kolega wieczny pesymista, nieważne czy wygrają, czy przegrają, zawsze będzie źle. Dodam tylko, że nasza drużyna jest można powiedzieć w przebudowie ze względu na nowego trenera. Jeśli chodzi o sam mecz, to faktycznie Walia za łatwo dochodziła do sytuacji bramkowych oraz pięknie rozciągała grę skrzydłami. Z drugiej strony liczy się wynik i taki poszedł w świat. Jest wiele drużyn, które pięknie grają, ale co z tego, gdy nie ma wyników.

Polska - Walia 2 : 1

Ale ja napisałem "będzie git", przekonany, że Polska wygra, a napisałem o kiepskim składzie Walii :) Także zero pesymizmu!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze lanie od Belgów - ręce i nogi opadają... Bardziej piłkarzom - czy kibicom ?
To co się działo przez ostatnie pół godziny meczu to masakra.

Szkoda, bo było trochę ładnej gry, ale skuteczność Belgów i nieskuteczność  Polaków (a chyba też brak nadziei w ostatnich minutach) niecelne podania i brak pomysłu na grę w drugiej połowie meczu poraża ...albo osłabia 😡

Chyba jedyne pytanie które się nasuwa po ostatniej bramce i wyniku 6:1 to co oni k...(urcze) robią???
To już chyba lepiej by było pod koniec meczu murować bramkę i zatrzymać się na 3:1 czy 4:1.
Zabrakło naszym sił czy odwagi czy ... ???

Tak właściwie to bramka strzelona przez Polaków i remis na koniec 1 połowy to było coś dziwnego - w sensie nie pasującego do obrazu całego meczu.

Strach się bać co będzie się działo w meczu z Holandią...
No to ile będzie w ich przypadki??? Zbliżą się do 10, czy też przyjdzie cud i zagrają na remis (nie myślę tu o sytuacji, że mecz się skończy po 2 minutach), bo pewnie nasi pomyślą co poprawić po takim laniu.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...