Skocz do zawartości

Heco mythos 500


Matt86

Recommended Posts

Witam serdecznie mam pytanie do tych co mają rozeznanie :) kolkolumny jak w temacie, ile coś takiego jest warte?  Posiadam obecnie argon 30  ale że pomieszczenie mi się zmieniło na większe to podstawowe kolumny nie dają już tego efektu przy głośnym słuchaniu 

Screenshot_2021-07-16-11-44-40-093_com.android.chrome.jpg

Edytowano przez Matt86
Dodane zdjęcie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączyłem dzisiaj do argonow marantz 6005 porównanie do kenwood 5020 lepsza góra vocal za to mniej basu. Słuchałem także CA CXA 81 z Dali Ikon 6 mk2 , ładnie dostojnie bez efektu buczenia ale jakiś taki niedosyt.... Spodziewałem się czegoś lepszego może to wina muzyki z youtube 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, S4Home napisał:

Według planu nic nie jest dzielone. Stoi na środku kominek i to wszystko. Akustycznie nic nie dzieli.

Do póki to będzie tak stało to nie kupuj nic innego.

Piotr

Stolik od lewej i koniec ściany tam już jest okno do ziemi. Nie bardzo wiem jak mógłbym to inaczej ustawic. Może ma Pan rację nic nie zmieniając na ta chwilę , szkoda podłogówek żeby dziecko teraz po nich rysowało lub uszkodziło głośniki. Do końca roku jednak myślę nad zmiana źródła tzn wpadł mi w ucho ten marantz i zastanawiam się nad modelami 6005,6006,6007 nie wiem jeszcze jaka różnica między nimi. Słuchałem jeszcze CA 81 ale to nie ta kasa i nie ten dźwięk.... W oko wpadł mi jeszcze rotel a11, i ra12 ten ostatni jest za 1600 zł ale mało opinii na temat rotela, większość faworyzuje audiolab i NAD. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Matt86 napisał:

wpadł mi w ucho ten marantz i zastanawiam się nad modelami 6005,6006,6007 nie wiem jeszcze jaka różnica między nimi.

Praktycznie żadna.

Co roku / dwa zmieniane są w prosty sposób elementy i owszem wzmacniacze mogą grać delikatnie inaczej ale to nadal ta sama klasa ten sam produkt o takiej samej charakterystyce.

Inna sprawa to że 6005 ma po jednym cyfrowym wejściu coaxial / optyk a 6007 już dwa optyki. Taki dodatek.

Serio, poczekaj. Zainwestuj w momencie kiedy sprzęt będzie mógł swobodnie stać. Wtedy może kolejne używki fajnego sprzetu się pojawiają.

Piotr

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...