Skocz do zawartości

Zdjęcia z wakacji.


Recommended Posts

Tyle tu kłótni, polityki i mnie to nie dziwi ale może podzielimy się naszymi pozytywnymi wspomnieniami.

Widziałem, że ostatnio @Asia w innym temacie dzieliła się pięknymi zdjęciami znad naszego morza. Zeszły rok pod tym względem z wiadomych względów leżał a teraz już można trochę wyściubić nosa z naszych nor.

Wczoraj wróciłem z pięknej Promajny z Chorwacji. Byłem tam już chyba 5-ty raz.

Zdjęcia tylko z telefonu więc wybaczcie jakość.

 

signal-2021-07-15-201235.jpeg

signal-2021-07-14-194233.jpeg

signal-2021-07-11-203241.jpeg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Promajnie gdzie byłem masyw Biokovo łączy się z morzem. Tam jest mnóstwo tras górskich, nawet kiedyś próbowałem trochę podejść ale to jest morderstwo.

Przy temperaturze 36 stopni człowiek się czuje jak  w piekle. Myślałem, że mam udar i zawał jednocześnie:-)

Góra Świętego Jerzego u stóp której leży Promajna ma 1762 mnpm. I to jest jednocześnie jej wysokość względna przecież. To robi wrażenie.

signal-2021-07-14-202725.jpeg

Edytowano przez HQ150
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bahzell u mnie jest odwrotnie , to córka ma patent sternika i czasem mnie zabiera na łajbę :) Sam nie żegluje , ale kocham Mazury , pozostaje mi rower i wycieczki autkiem. Lubię to miejsce / Kiersztanowo/ , mam stąd wszędzie blisko / Reszel , Mrągowo, Ryn, Giżycko, Mikołajki , Kętrzyn / a jak mi się znudzą ludzie, to w przeciągu kilkunastu minut jestem w absolutnej ciszy wśród bocianów , jaskółek .......

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Asia napisał:

O, tam chyba straszy 😉.

😂👍

Właściwie to mam też coś z tamtych okolic, zrobionego w tym roku. Widok z Wysokiego kamienia w stronę Szklarskiej Poręby. Rowery "piętro" niżej. Trochę potu pod górę, ale było warto. Jazda w dół z oszczędnym używaniem hamulców - rewelacja :) 

IMG_20210604_144054.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...