Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć. Może mi ktoś wytłumaczyć po chłopsku, łopatologicznie, jak zapodać muzykę z Foobara2000, którego pobrałem nana PC, na DACa? Mam Foobara i pobrałem kilka adresów stacji FLAC z których niektóre grają. Komputer podłączony jest z DAC USB A-B. Co jeszcze muszę "podłączyć"? To nie działa tak jak iTunes, z którego po włączeniu przesyłam dźwięk na DACa?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, hungarka1 napisał:

po chłopsku, łopatologicznie

Gienas już napisał. Ja dorzucę obrazek. U mnie to jest inny DAC (RME) i mam wybrane ASIO MADiface USB - bo taki jest sterownik do mojego DAC. Gdyby u Ciebie w Foobar nie pokazał się Twój DAC (nie wiem jaki masz) , to może być potrzebny sterownik.

Screenshot (234).png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie dziękuję :) 

Dnia 17.07.2021 o 17:31, JohnDoe napisał:

Gienas już napisał. Ja dorzucę obrazek. U mnie to jest inny DAC (RME) i mam wybrane ASIO MADiface USB - bo taki jest sterownik do mojego DAC. Gdyby u Ciebie w Foobar nie pokazał się Twój DAC (nie wiem jaki masz) , to może być potrzebny sterownik.

Screenshot (234).png

Jest tak jak piszesz. Nie mam opcji wyboru USB, Pioneer N70A. Co mogę zrobić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj znajdziesz wtyczki do Foobar (dla YouTube i wiele innych ciekawych) >>> https://www.foobar2000.org/components

A tutaj instrukcję jak konfigurować  >>> https://pl.joecomp.com/how-install-configure-plugins-foobar2000

Wtyczki nie wymagają instalacji ale musisz pobrać które chcesz mieć. Potem postępuj zgodnie z instrukcją konfiguracji. 

W razie trudności pytaj śmiało. Może na YT są jakieś filmy pomocne. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...