Skocz do zawartości

Zestaw stereo pod tv


Nedvied

Recommended Posts

2 minuty temu, no_i_fajnie napisał:

 

A co się zmieniło? I co znaczy niezbyt duże?

Dostałeś różne propozycje, do tego info, że Heco 300 będą dobre od kilku osób, mam wrażenie, że ciężko będzie namówić Cię, żebyś czegoś posłuchał, może coś wypożyczył.. a myślę, że im więcej opinii i sprzętu dostaniesz do przemyśleń, to akurat w tym przypadku nie będzie korzystne :) 

Co do kolumn podłogowych to stwierdziłem, że jeżeli miałbym wydawać dodatkowe pieniądze na standy to może lepiej dołożyć do niedużych - max 1m wysokich podlogowek. Co do Heco... Nie wiem czy nie lepiej dołożyć do używanych innych za około 2tys PLN. Proszę o konkretne propozycje. 

Co do DAC to wezmę raczej tego MAGIC 100.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Nedvied napisał:

miałbym wydawać dodatkowe pieniądze na standy to może lepiej dołożyć do niedużych - max 1m wysokich podlogowek

Wcześniej o standach nie było mowy, stąd moje zdziwienie, bo kolumny miały stać obok TV, więc gubię się ;) 
Max 1m to może Pearle 25, albo Klipsche R-610F.

Edytowano przez no_i_fajnie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 m to za daleko, ponadto kolumny będą stały w samych rogach pokoju, co jest bardzo niekorzystne. Proponuje podstawkowe KEF Q350 oraz DAC Taishan D03. Koszt kolumn nowych to ca 2500 PLN, ale na OLX można dostać poniżej 2000 PLN. Koszt DAC to ca 100 PLN.

Edytowano przez Pawel Kloch
Literówka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Pawel Kloch napisał:

4 m to za daleko, ponadto kolumny będą stały w samych rogach pokoju, co jest bardzo niekorzystne. Proponuje podstawkowe KEF Q350 oraz DAC Taishan D03. Koszt kolumn nowych to ca 2500 PLN, ale na OLX można dostać poniżej 2000 PLN. Koszt DAC to ca 100 PLN.

Czyli nie ma sensu inwestować w droższego DAC? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.07.2021 o 11:13, Nedvied napisał:

Wczoraj miałem okazję odsłuchać u znajomego jego monitory Dynaudio DM 2/7. Proszę mi napisać jak mają się do nich te KEF Q350. 

Dynaudio są znacznie mocniejsze. KEFy z kolei grają przyjemnym środkiem oraz miększym dołem.

Dynaudio więcej wymaga względem wzmacniacza.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...