Skocz do zawartości

NAIM SUPERNAIT 3


kaczadupa

Recommended Posts

Pojawiła się świeżutka recka SuperNaita 3 na Hificlass. Żadnych wad ;), to ja się pytam czemu w podsumowaniu jako zaleta wypisuje się możliwość ulepszenia brzmienia SN3 poprzez dodatkowe zasilacze? Zgoda z wysuniętym, gęstym środkiem i bardzo przyjemnymi niskimi tonami. 

Wady: brakuje powietrza na górze i troszkę większego otwarcia i napowietrzenia średnicy (chociaż w zamian otrzymujemy tę przyjemną gęstość....) a to są jednak wady, które ma naprawiać dodatkowy zasilacz ale tego już nie sprawdziłem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

A może czas wrócić do SN.

Na żadnym innym wzmaku stare, genialne utwory nie brzmiały tak fajnie. Jakby ten piec powstał w latach 80.

Pal licho, że granie podrasowane, podbarwione na maksa ale są emocje... i tylko gdzieś w środku łezka się pojawia, że czas tak pędzi nieubłaganie... . 😢

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kaczadupa napisał:

A może czas wrócić do SN.

Na żadnym innym wzmaku stare, genialne utwory nie brzmiały tak fajnie. Jakby ten piec powstał w latach 80.

Pal licho, że granie podrasowane, podbarwione na maksa ale są emocje... i tylko gdzieś w środku łezka się pojawia, że czas tak pędzi nieubłaganie... . 😢

Ładnie napisane. Myślę, że SN3 jest Ci pisany. Każdemu wzmacniaczowi coś trzeba wybaczyć, ale SN3 możesz chcieć wybaczyć i to wybaczyć więcej, bo zawsze będzie temu towarzyszyła świadomość właśnie tych emocji. :)

Kupując inne wzmacniacze w międzyczasie chyba tylko odwlekasz nieuniknione. W głębi serca wiesz, że kiedyś on będzie Twój. Gdyby ktoś Cię przyparł do muru i kazał wybrać ten jeden ze wszystkich, których słuchałeś...? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Niech hicap broni się brzmieniem a nie tylko wagą i ceną, proste. A jak nie to już gdzieś tam na wyspach czy w Niemczech powstaje mój Cyrus Classic AMP. Najwyżej będzie powrót do domu po długiej i wyczerpującej podróży :)

ps. Spokojnie, późną nocą przy cichym graniu bardzo lubię swojego SN3. To mu wychodzi najlepiej, jest klimat i emocje. Albo ciche granie albo łomot. Normalne dzienne poziomy głośności nam ( mi i SN3) coś się nie zgrywają :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...