Skocz do zawartości
JaZz

Sony Android TV 9

Recommended Posts

Jakoś w maju chyba (Edit: z tego co googluje to wcześniej nawet), telewizory od Sony dostały update. Na początku ludzie psioczyli że zamula system. 
Ma ktoś tv sony z aktualnym androidem 9 i może podzielić się opinią? 
OS w moim tv irytuje mnie od samego początku. Nie chce pogorszyć sytuacji.
Ja mam xf90.

Pozdr.

Edytowano przez JaZz

Ze swojej strony zamknę temat. Zrobiłem. Okazało się że 9 chyba już miałem bo wygląd nie zmienił się. Zauważalne zmiany to menu ustawień i brak apek wideo zdjęcia itd. Teraz jest jedną,  media Player, czy coś takiego. Mam nadzieję że lepsza od poprzedniej padaki wideo. 

Edytowano przez JaZz

Dupa, tragedia... :(

Zamówiłem Shield'a, zawsze to mniejdzy wydatek niż TV wymieniać.

Nienawidzę Sony. Jestem tak zły że chyba w życiu już nic nie kupię od nich.

A tak przy okazji... Ktoś wie jaką przepustowość ma Shield TV Pro jeśli chodzi o stream muzyki? Nie wiem czy dobrze piszę. Chodzi o przetwornik bit / khz. Ciekawi mnie czy takie pudełeczko sprawdzi się lepiej od ampli kina jako źródło w stereo.

OK, nieważne z tym Shield'em jako źródło. On nie ma optyka żeby go do daca podpiąć. Jak zostanie u mnie to tylko jako odtwarzacz wideo.

Edytowano przez JaZz

2 godziny temu, JaZz napisał:

Nienawidzę Sony.

Miałem trzy Soniaki , mają swoją specyficzną filozofię życiową :) Na ostatnim TV Sony tak się zapędzili z zabezpieczeniami , że nie mogłem odtwarzać nic pow. 4 Giga z kamery ....Sony ? :) Ale mają też zaletę , wszystkie trzy chodzą do dzisiaj u rodziny , choć najstarszy ma już 16 lat a najmłodszy 9 . Normalnie nie do zdarcia.

@tomek4446 zgadza się. W 2010 kupilem flagowca HX900. Działa bezusterkowo do teraz i pomimo, że to tylko FHD to widziałem wiele nowszych z obrazem duzo gorszej jakości. Na funkcjach smart mi nie zależy. Od tego mam kompa.

No sam TV jest spoko tylko spieprzyli że weszli w układ z Google i mają android jako OS

24 minuty temu, tomek4446 napisał:

odtwarzać nic pow. 4 Giga

A jaki format pamięci masz w kamerze? W sensie karta pamięci czy pamięć w wewnętrzna jaki ma format. 

3 minuty temu, JaZz napisał:

A jaki format pamięci masz w kamerze?

Nie mam już tej kamerki ale z tego co sobie przypominam to TV działało wyłącznie na FAT 32 , a kamera na NTFS .

I wszytko jasne. FAT obsługuje do 4gb. Trzeba na to zwracać uwagę przy zakupie jeżeli tv ma być źródłem plików wideo hd lub wyżej. :p

17 minut temu, JaZz napisał:

I wszytko jasne. FAT obsługuje do 4gb.

Zgadza się . Wiem , że w późniejszych modelach Sony zniosło to ograniczenie w swoich TV. A ja przeszedłem na LG. Z tego co wiem to Sony kupuje matryce od LG z tym .... że model niżej niż ma LG w swoich najnowszych telewizorach. Zresztą byłoby to logiczne z punktu widzenia firmy , która robi zarówno matryce jak i odbiorniki.