Skocz do zawartości

KOLUMNY do mieszkania 22m2


Vir3kS

Recommended Posts

Dzień dobry chciałbym wymienić mój sprzęt,

aktualnie posiadam coś takiego: https://www.philips.pl/c-p/MCM2150_12/mikrowieza

 

Szukam sprzętu w budżecie około 1000-1500zł.

 

Najbardziej zainteresowało mnie coś takiego:

Pianocraft MCR-B370D

 

Czy za tą cenę to najlepsza opcja ? Czy może kupić oddzielnie kolumny i amplituner/wzmacniacz ? Czy może postawić na kino domowe ? 

Jestem amatorem w tym temacie i proszę o pomoc. 

 

Głownie słuchana jest muzyka, przede wszystkim rap ( każdy podgatunek rapu )

 

Edytowano przez Vir3kS
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zastanów się czy to ma być sprzęt na chwilę czy na lata i warto coś dołożyć? Do zestawu stereo można kupić w przyszłości subwoofer, który sprawdzi się przy filmach i nie tylko.

2 godziny temu, Vir3kS napisał:

Czy może kupić oddzielnie kolumny i amplituner/wzmacniacz ?

https://avswiat.pl/argon-audio-sa1-alto-5.html

Jeśli nie przeraża biały kolor, to powyższy zestaw zagra zdecydowanie lepiej od w/w przez Ciebie. Trzeba jeszcze oczywiście dokupić kable głośnikowe i muzyka gra.

Pozdrawiam!

Edytowano przez lysyrafal
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lysyrafal

Dziękuje bardzo za odpowiedź ! 

Zestaw oczywiście chciałbym zakupić na lata, rozumiem że lepiej poczekać i uzbierać troszkę więcej kasy aby kupić już coś porządniejszego ?

Jeszcze zapomniałem wspomnieć o ważnej informacji, chciałbym puszczać muzykę również z płyt CD, czy jest jakiś zestaw godny uwagi z wbudowanym odtwarzaczem czy może da się to inaczej rozwiązać podłączając zewnętrzny odtwarzacz ?

Biały kolor jak najbardziej może być, tylko kwestia tego odtwarzacza.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że warto poczekać i nie żałować później. Niestety jeśli chodzi o zewnętrzne odtwarzacze to nie korzystam z nich, więc nie chce wprowadzać w błąd czy to się sprawdzi.

Z dobrych zestawów z wbudowanym CD i kolumnami, choć innymi niż te oryginalne, których nie warto brać pod uwagę ponieważ są po prostu słabe, to polecam posłuchać np.

https://www.salonydenon.pl/mini-systemy-stereo/zestaw-stereo-rcdn-10-signature-s20e.html

Edytowano przez lysyrafal
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Wspomniana Yamaha to budżetowe rozwiązanie. Jeśli nie jesteś wymagającą osobą to jest to sprzęt godny polecenia ale koniecznie polecałbym rozważyć wyższy model MCR N670d w połączeniu z innymi monitorami takimi jak Q Acoustic 3020i czy Indiana Line Nota 260. 
Jeśli chciałbyś uzyskać cieplejsze brzmienie z bogatszą średnicą to polecałbym Denona RCDN10 + Polk Audio S20e lub Pylon Audio Pearl Monitor.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...