Skocz do zawartości

Jakie kable do Yamahy R-N602 + Indiana Line Tesi 561


Recommended Posts

Hej, chciałbym się przywitać, to mój pierwszy post :)

Dostałem w prezencie Yamahe rn602 i kolumny Indiana Line 561N

Jako totalny "świeżak" nie wiedziałem że nie ma kabli w zestawie, udałem się do sklepu to mi polecili AudioQuest sLiP DB14/4 lub AudioQuest Rocket 11.

Nie znam się na tym totalnie, przeczytałem już wiele tematów na forum ale nic to nie zmieniło.

Z tego co wyczytałem to wszyscy polecają chord clearway, ale do tych kolumn chyba potrzebuje kabla z 4 żyłami na każdą kolumnę ?

Co powinienem wiedzieć ?:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Wito76 napisał:

O bi-wire chodzi koledze, tak się domyślam.

tak dokładnie.

48 minut temu, JaZz napisał:

A, to bez sensu podobno. 

 

Autorze,  moim zdaniem podłącz normalnie pojedynczo. Połącz zaciski jak Wito pisał, kablem lub dołączonymi blaszkami. Tylko pamiętaj minus z minusem, plus z plusem. :D

Kiedyś będziesz mógł dokupić kabel czy coś pokombinować z tym bi wire (nie wnikałem nigdy jak to się spina) ale chłopaki z branży mówią że to nic nie daje. 

tylko że teraz nie mam żadnych kabli, więc wszystko stoi jeszcze nie podłączone. A te co wyżej dałem będą ok ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Wito76 napisał:
1 godzinę temu, stach_s napisał:
Kup sobie na poczatek Qed classic 79, budzetowa linia solidnego producenta, tanie i przyzwoite

Miałem kiedyś, zaczynałem od nich. Bardzo przyzwoite kabelki i nie ruinują portfela. Nie degradują brzmienia, bardzo dobra propozycja.

nie chodzi o to żeby było budżetowo :) wolę wydać więcej na początku i kupić coś naprawdę dobrego, chyba że to nie ma sensu ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...