Skocz do zawartości

Subwoofer budżetowy.


A_C

Recommended Posts

Dnia 9.08.2021 o 07:46, S4Home napisał:

Albo kwestia ustawień. Bo jednak w denonie jest trochę kombinowania z tym albo akustyka

Raczej akustyka pomieszczenia. Myślę co będzie możliwe do zmiany tak by wszystko jako tako wyglądało.

 

2 godziny temu, Sebano79 napisał:

Na szczęście instrukcja obsługi pomogła 😉

Jak już pisałem wyżej zmówiłem x2700h. Uśmiechnąłeś się po wzmiance  instrukcji obsługi i pomocy.

Czy ta instrukcja jest że się tak wyrażę czytelna? Mam doświadczenia z instrukcją do Denona 1911, czytają ją to naprawdę trzeba mieć wysokie IQ by to ogarnąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, A_C napisał:

Raczej akustyka pomieszczenia. Myślę co będzie możliwe do zmiany tak by wszystko jako tako wyglądało.

 

Jak już pisałem wyżej zmówiłem x2700h. Uśmiechnąłeś się po wzmiance  instrukcji obsługi i pomocy.

Czy ta instrukcja jest że się tak wyrażę czytelna? Mam doświadczenia z instrukcją do Denona 1911, czytają ją to naprawdę trzeba mieć wysokie IQ by to ogarnąć.

Tak, czytelna. Tylko, że jej w kartonie nie znajdziesz 🙂 Te wersje on-line też do mnie nie przemawiają. Na szczęście znalazłem w pdf. Nieco ponad 300 stron jak dobrze pamiętam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Sebano79 napisał:

Te wersje on-line też do mnie nie przemawiają. Na szczęście znalazłem w pdf.

Niestety obecnie większość producentów dodaje instrukcję na płycie lub on-line.

Ponieważ lubię papierową więc idę do punktu xero, drukuję i mam normalną taką jak lubię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, S4Home napisał:

Musisz najpierw sprawdzić czy sub ma prawidłowe wychylenie. Jeśli on gra – rusza się mocno. To wtedy akustyka. Nie zostaje Ci nic innego jak chodzenie z nim po pomieszczeniu. A jeśli nie drga albo mało to ustawienia.

Dziękuję za cenną podpowiedź. Sprawdzę.

 

9 godzin temu, JaZz napisał:

Jest jedna zaleta pdf czy www - ctrl + f

Control+f jest na pewno pomocne. Dla mnie jednak papierowa instrukcja jest jednak wygodniejszą. Sprawdza się to w przypadku gdy są odnośniki, np. jestem na stronie 51 a tam tekst"... dodatkowe informacje zamieszczono na stronie 76". więc układam sąsiadująco strony 51 i 76, czytam jednocześnie obie strony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...