Skocz do zawartości

Yamaha a-s1000 vs Onkyo 9070 vs Denon 1510ae


pmalinowski86

Recommended Posts

Proszę o pomoc, który z tych wzmacniaczy :

1.Yamaha a-s1000

2.Onkyo 9070

3.Denon 1510ae

4.Marantz pm7004

5.Inny za ok. 3000zł?

będzie najlepszy do Heco aurora 700.

Wiem, że jest dużo tematów "jaki wzmacniacz do Heco aurora 700", jednak warunkiem koniecznym jest wejście HT Bypass/Main in/Direct in.

Lubię granie raczej ciepłe, jedyne czego nie akceptuję to ostre wysokie tony, ale w tych kolumnach chyba mi to nie grozi.

Edytowano przez pmalinowski86
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, S4Home napisał:

Ale faktycznie Marantz 7004 nieco odstaje klasą od pozostałych...

Odstaje, w sensie, że jest najlepszy? 

32 minuty temu, Q21 napisał:

Marantz 7004 faktycznie będzie najlepszym rozwiązaniem....

Marantz 7004 jest "klasę" wyżej? Myślałem wręcz przeciwnie, że to najsłabszy wzmacniacz z tej czwórki i mocowo i brzmieniowo?

 

Dziękuję za odpowiedzi!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, PanPutka napisał:

Najlepiej samemu przesłuchać wiesz, bo nie wiadomo jakie kto ma intencje, popytać oczywiście, poczytać opinii,ale nie całkowicie się sugerować, każdy lubi inny dźwięk, dlatego najlepiej wypożyczyć i posłuchać, lub pojechać i posłuchać na miejscu  😉

Tylko, że to są klocki raczej starsze i nie produkowane, a odsłuch u sprzedającego na innych kolumnach też pewnie niewiele wniesie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, pmalinowski86 napisał:

Odstaje, w sensie, że jest najlepszy? 

Marantz 7004 jest "klasę" wyżej? Myślałem wręcz przeciwnie, że to najsłabszy wzmacniacz z tej czwórki i mocowo i brzmieniowo?

 

Dziękuję za odpowiedzi!

Właśnie ja pisałem że będzie z nich najsłabszy :/ więc jestem troche zmieszany tą wypowiedzią kolegi. Ale każdy może nieć swoje zdanie.

20 godzin temu, PanPutka napisał:

Odstaje, czyli oczywistoscia prawie jest, że to w negatywnym tego słowa znaczeniu   🙂

Dokładnie.

19 godzin temu, pmalinowski86 napisał:

Też tak myślałem ale Q21 napisał, że będzie najlepszym rozwiązaniem dlatego się zastanawiam. 

Wydaje mi się że od poniedziałku znowu piszę ktoś nowy u kolegów.

12 godzin temu, pmalinowski86 napisał:

Mam jeszcze do kupienia Marantza PM8006 w miarę dobrych $, tylko czy faktycznie brakuje mu basu? Jest wiele opinii, że niskich bardzo w nim brakuje. 

Czy ja wiem. On gra całkiem ok na dole. Co to znaczy dobra cena? Bo ostatnio była podwyżka tego modelu. Moim zdaniem mało uzasadniona. Więc teraz dobra ceną to ...... no właśnie ile?

 

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, S4Home napisał:

Czy ja wiem. On gra całkiem ok na dole. Co to znaczy dobra cena? Bo ostatnio była podwyżka tego modelu. Moim zdaniem mało uzasadniona. Więc teraz dobra ceną to ...... no właśnie ile?

 

Piotr

 

@S4Home Używany 2018r. 3600zł. Jeżeli warto cenowo i pod moje kolumny to kończę poszukiwania. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za wprowadzenie w błąd. Oczywiście Marantza PM7004 odpuszczamy, jest to przeciętny model. Być może kolega coś pomylił z modelami :( 
Marantz PM8006 to zdecydowanie lepsza opcja ale patrząc na cenę 3800zł możesz spokojnie poszukać Atoll IN100 lub niekiedy nawet IN200 ale na tę opcję trzeba polować, bo szybko się sprzedają w dobrej cenie.  Atoll IN100 będzie dynamiczniejszy, ma większy pazur. IN200 jest bardziej muzykalny, środek jest pełniejszy, a góra ma lepsze rozpylenie. 

Szymon 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...