Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć 

Mam problem z słuchawkami DSR7BT a mianowicie z przerywaniem/przeskakiwaniem przy połączeniu bluetooth. kiedy idę przez miasto i trzymam telefon w ręku na wysokości klatki piersiowej wszystko ładnie gra, problem zaczyna się kiedy chowam telefon do kieszeni, w tym momencie zaczyna przerywać, kiedy dodatkowo włożę rękę do kieszeni i zakryję nią telefon słuchawki całkowicie przestają grać. Również kiedy jestem na siłowni i kładę telefon na podłodze a sam siadam na ławce potrafi przerywać, zdarza się również że słuchawki grają dobrze przez kilka kilkanaście minut. Próbowałem już wszystkiego, zmiany telefonu (testowałem redmi note 5 i iphone XR), zmiany kodeków w telefonie co więcej w sklepie w którym je kupiłem wymienili mi je na nowe a problem nadal występuje (są nowe na 100%). W internecie nie widziałem nic na temat problemów z zasięgiem co więcej słuchawki mam już spory kawałek czasu i z początku nie było aż takiego problemu. Co o tym myślicie? Bo ja już nie mam pojęcia co tu się wydarzyło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niestety normalny problem w przypadku słuchawek bluetooth. W pomieszczeniach pomagają odbicia fal elektromagnetycznych od ścian. W otwartej przestrzeni połączenie utrudniają wszystkie przeszkody po drodze pomiędzy słuchawkami i urządzeniem z którego słuchamy. Do tego dochodzą różne zakłócenia z otoczenia  i układ staje się na nie bardziej podatny. W takich sytuacjach lepiej sprawdzają się po prostu słuchawki przewodowe. Zwróć uwagę że jeśli wsiądziesz do jakiegoś pojazdu problem praktycznie znika.

Edytowano przez MobyDick
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...