Skocz do zawartości

Onkyo TX-SR506 wyłącza się


Ardyjan

Recommended Posts

Witam posiadam amplituner Onkyo TX-SR506, problem zrodził się kiedy pewnego dnia słuchając muzyki po prostu się wyłączył. Nie słuchałem głośno, normalnie. Dioda standby ciągle migała bez możliwości ponownego uruchomienia amplitunera. Oddałem do naprawy, jeden gość powiedział, że nie wie, drugi z kolei, że nie ma takich części, a nie będzie specjalnie zamawiał dla jednego sprzętu, bo mu się nie opłaca 😂 trzeci naprawił, ale tylko na tyle że można słuchać w miarę cicho, przy podbiciu basu lub podgłośnieniu na daną wartość (zależy od jakości utworu) wyłącza się wchodzi w tryb jakby czuwania lecz znów z migającą diodą, tak jakby przy mocniejszym obciążeniu się przegrzewał. Nie mam pojęcia już komu go dać i czy w ogóle da się to naprawić czy raczej sprzedać za grosze komuś na dawce części. Pozdrawiam

1628076599977..jpg

1628076637916..jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ardyjan Hej. Sprawdź jeszcze połączenia kablowe, głównie kable głośnikowe. Możesz ewentualnie odpiąć wszystkie głośniki i testować po kolei na każdym kanale czy urządzenie będzie się wyłączało.

Co do serwisu zerknij tu: http://www.trv.com.pl/

Tele Radio Video - autoryzowany serwis m.in. Onkyo, powinni sobie z tym poradzić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...