Skocz do zawartości

Zestaw stereo - muzyka i TV


ErichZann

Recommended Posts

Yamaha A-S501 posiada te opcje i jest nawet do kupienia. Jest dość żywa w graniu, ale z ciemniejszymi i cieplejszymi kolumnami będzie ok.

https://www.olx.pl/d/oferta/wzmacniacz-yamaha-a-s-501-CID99-IDKGafH.html#9787777aeb

Dobre kolumny do w/w wzmacniacza są w dziale sprzedam forum. Używane, choć to chyba za dużo powiedziane, a dodam iż są solidnie wykonane.

 

Edytowano przez lysyrafal
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.08.2021 o 09:36, 1Ender napisał:

Piotr! Nie chcę być posądzany o prywatę. 😋 Aktualnie sprzedaję swój sprzęt, a nie chciałem być odebrany, że wszystkim nachalnie wciskam... 

Wolę tak. 

Pozdrawiam 

Okej. Kumam

Dnia 13.08.2021 o 13:31, ErichZann napisał:

A heco music style 800? Widzę, że są łatwiej dostępne. Czy te yamahy mają DAC i wyjście optyczne?

MS 800 to nie to samo. 500 i 900 są znacznie łatwiejsze do ustawiania.

Poźniej Heco zrezygnowało z tego modelu.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metas też słuchałem, dobre, ale nie mój typ. Kluczowy jest dobór elektroniki. Grało to HK, nie pamiętam dokładnie modelu, chyba coś z serii 9xx, źródło cyfrowe. 

Pod względem sonicznym lepiej wypadł mój Phonar Laser 250, ale to moja sugestywna opinia. 

Pozdrawiam 

Edytowano przez 1Ender
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juno jest w topie, Astrix czasem, Infected i Astral ale tylko z dawnych lat. Etnica. Ale nie tylko Psy, Goa.

Z innych odmian: Vitalic, Sub Zero Project, Boris Brejcha, Miss Monique i wiele starej elektroniki.

To miele na przemian z Pink Floyd, Joe Bonamassa, Muse, 30 seconds to Mars, Metallica czy Limp Bizkit no w zasadzie wszystko.

Dlatego wybranie audio dla mnie to nie łatwa sprawa.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam analogiczny problem z doborem zestawu, lubię old schoolowy trans, house, generalnie wczesną erę elektroniki, a do tego wszelkiej maści metal. Plus do tego dochodzi konsola - dlatego spodziewam się konieczności dużych kompromisów co do dźwięku. Myślałem nawet o audio pro a36 + dedykowany sub. No ale w cenie takiego zestawu można już złożyć porządne stereo.

Spróbuję sprawdzić gdzieś te Heco 500 lub 700 - bo one generalnie są bardzo często polecane. Rozważę też propozycje, które dostałem na priv, ale wolałbym odsłuchać to co kupuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...