Skocz do zawartości

Recommended Posts

Hej!

Ostatnio zakupiłem beyery dt 770 pro 250Ohm i są świetne! Problem w tym że jakość wykonania pozostawia trochę do życzenia....

Słuchawki grają z creative g6 i powiem szczerze że pod względem dźwięku jest przepaść w porównaniu do Hyperx Cloud Alpha...

W beyerach przeszkadza mi ból głowy od pałąka :[  [ takiego problemu nie miałem w hyperX'ach]

Zastanawiam się teraz czy dostanę coś lepszego pod względem wykonania i wygody od beyerów za te 200zł więcej?

Zależy mi na konstrukcji zamkniętej i możliwość odpięcia kabla od słuchawek, miło by było gdyby kabel był spiralny, nie zależy mi na mikrofonie.

zastosowanie to gry 50% muzyka 50% 

Słucham każdego gatunku muzyki :D Dodam jeszcze że noszę okulary 😎

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Q21 napisał:

Cześć,
Jeśli chciałbyś uzyskać nieco ciemniejsze brzmienie z mocniejszym dołem to polecam koniecznie wziąć pod uwagę Meze 99 NEO. Jest to bardzo przemyślana konstrukcja, w której nie ma opcji aby pałąk uwierał w głowę.

kurczę tylko ta cena 1000zł... prawdopodobnie będę zamawiał mx50 i coś jeszcze od sennheiser'a

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.08.2021 o 21:40, AXeLL1 napisał:

kurczę tylko ta cena 1000zł... prawdopodobnie będę zamawiał mx50 i coś jeszcze od sennheiser'a

Możesz jeszcze zwrócić uwagę na model Audio Technica A550Z. Seria o studyjnym zabarwieniu, mogą Ci trochę namieszać w stosunku do MX50.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Piciu1975 napisał:

Mam ten model, brzmią naprawdę dobrze z Rotelem A14. Ale nie mają ani odłączanego kabla, ani spiralnego - pytanie, jak ważne jest to dla autora ;)  

Akurat przewodnik wewnątrz jest naprawdę dobry. Audiotechnica nie bierze pod uwagę odłączanego przewodu, ażeby sygnał szedł "jednym torem". Najlepiej jak autor wątku rzuci uchem i sam się przekona o dobroci tego produktu ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...