Skocz do zawartości

Upgrade z FA E3000C i Fidue A65


Recommended Posts

Przez trzy ostatnie lata zużyłem trzy pary FA E3000C. Były to pierwsze słuchawki, jakie zakupiłem, odkąd rozpocząłem przygodę z muzyką. Byłem z nich bardzo zadowolony. Teraz posiadam Fidue A65, które są bardzo trudno dostępne. Rozglądam się za kolejną parą słuchawek.

Czy jest jakiś następca FA E3000C/Fidue A65 godny polecenia? Ważne, by były to słuchawki z mikrofonem. Cena do 1000 zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim budżecie możesz znaleźć sporo słuchawek z wymiennymi kablami, które seryjnie niekoniecznie posiadają przewód z mikrofonem. Kable do takich słuchawek zazwyczaj są bardziej skupione na dobrej transmisji dźwięku niż możliwości prowadzenia na nich rozmów przez telefon. To troszkę jak szukanie samochodu sportowego z bagażnikiem dachowym :) . Ale da się kupić osobno przewód który będzie coś takiego posiadał. MEE audio Pinnacle P1 posiada 2 kable na wyposażeniu. Jednak są dość wymagające i niezbyt dobrze współpracują z większością smartphonów ze względu na na większa niż standardowe dla dokanałówek wartości impedancji. Tańsze P2 są pod tym względem bardziej kompatybilne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...