Skocz do zawartości

Kolumny do wzmacniacza Denon PMA 720


Pavlo97

Recommended Posts

Witam, chciałbym zakupić odpowiednie kolumny do w/w wzmacniacza. Szukałem już po różnych forach ale jak dotąd nie uzyskałem satysfakcjonującej mnie odpowiedzi. Mój budżet to 1000zł, dodam że pokój, w którym chciałbym umieścić głośniki ma 6m więc stosunkowo małe pomieszczenie, z moich osobistych preferencji muzycznych to miękki, nie mocny bardzo bass, nie za duża góra oraz nie za mały dół, ogółem chciałbym chociaż w najmniejszym stopniu by były to kolumny uniwersalne, ale jak już to do muzyki lekko dynamicznej, rockowej(sorki, nie wiem jak nazwać). Jeszcze dodam, że w takiej cenie bardzo ciężko dorwać nowe sprzęty, dlatego proszę o elektronikę używaną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze takie jedno pytanie znalazłem taką ofertę z tymi kolumnami: https://www.q21.pl/q-acoustics-3020i.html?utm_source=ceneo&utm_medium=referral

Na allegro widziałem z tą samą nazwą za około 1500zł, wyjaśni mi ktoś dlaczego i czy na pewno mój zakup idzie w dobrą stronę? Z góry wielkie podziękowania i pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Pavlo97 napisał:

Na allegro widziałem z tą samą nazwą za około 1500zł, wyjaśni mi ktoś dlaczego i czy na pewno mój zakup idzie w dobrą stronę?

Kolumna podstawkowa Q Acoustics 3020i (biały)
Cena dotyczy 1 szt. kolumn.

Ta informacja jest zaraz pod ceną i dodaniem do koszyka, a jednak cały czas dużo ludzi to przegapia, osobiście nie podoba mi się ten "chwyt", bo i tak nie da się kupić jednej sztuki :)

Edytowano przez no_i_fajnie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.08.2021 o 10:50, Pavlo97 napisał:

Mam szczególne pytanie do qacoustic qa 3020i, czy różnią one się bardzo od zwykłego modelu, czyli 3020? 

3020i gra nieco spokojniej górą mimo że wcale nie jest wycofana.

W 3020 potrafila zagrać nieco za wysoko. Ale z Denonem to nie problem.

Jak chcesz nowe to zapraszam po wyceny.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...