Skocz do zawartości

Słuchawki bezprzewodowe do 3-4 tys


Recommended Posts

Witam, poszukuję słuchawek bezprzewodowych z fajnym wyraźnym basem. Cena to góra 3-4 tys, myślałem nad Beyerdynamic Amiron Wireless, Beoplay H95 i Sony WH-1000XM4(wiem, że dość duża rozbieżność cenowa). Obecnie korzystam z Sony WF-1000XM3 i jestem nimi dość zawiedziony, są to moje pierwsze earbudsy i czystość dźwięku nie powala oraz z przewodowych ATH-M50X i mimo iż grają dość fajnie i czysto to brakuje mi w nich trochę soczystego basu no i chciałbym poza tym basem w reszcie aspektów również pójść troszeczkę wyżej, w terminologii audiofilskiej się nie orientuje dopiero wkraczam w ten "świat". Używane będą głównie bez kabla więc muszą brzmieć dobrze bezprzewodowo, ANC nie wymagane, czas pracy na baterii te 10h+, jak najlepsza jakość dźwięku. Jestem otwarty na wszelakie propozycje ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

W budżecie do 2000 zł można posłuchać kilku ciekawych produktów. Pierwszym z nich, jaki możemy zarekomendować to B&W PX7 https://www.tophifi.pl/sluchawki/sluchawki-z-redukcja-szumow/bowers-wilkins-px7-carbon-edition.html - bardzo dobre ANC, możliwość regulacji, przy czym uniwersalna pod względem dźwięku.

Druga, alternatywna opcja, która może Ci się spodobać to NAD HP 70 https://www.tophifi.pl/sluchawki/sluchawki-z-redukcja-szumow/nad-viso-hp-70.html

-Jeszcze wygodniejsze, o nieco innej charakterystyce. 

Polecam Ci wybrać się do jednego z naszych punktów i posłuchać!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...