Skocz do zawartości

Sub z wejściem wysokopoziomowym


burzq501

Recommended Posts

20 minut temu, burzq501 napisał:

moje raczej chciałby być zasilane przynajmniej kablem 2,5mm2. I zaczęło mi chodzić po głowie, aby wymienić kable na Klotz LY225

Przekrój 2,5mm2 będzie odpowiedni do Twoich kolumn. Co do "efektu" jaki uzyskasz zmianą kabli to bez testu u Ciebie się nie obejdzie.

Jeżeli wydatek na "kilka?" metrów kabla nie obciąży zbytnio Twojego portfela to próbuj.

Zdania w tym temacie są podzielone i najlepiej będzie jak sam ocenisz dzieląc się później z nami swoją opinią ;) 

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze...po kilku dniach odsłuchów nie zauważyłem żadnej różnicy pomiędzy odsłuchami na kablach 1,5mm2, a kablami 2,5mm2. Gdybym miał testować kable tego samego przekroju ale różnych producentów (bo lepsza jakość) to nawet bym się nie pchał w temat, ale tutaj chodziło o inny przekrój więc pomyślałem że może warto, przy mocy jaką dysponują moje kolumny...no nic przynajmniej przetestowałem i na własne uszy przekonałem się że nie warto było...albo moje uszy nie są uszami audiofila ;) Pozdrawiam Wszystkich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...