Skocz do zawartości

głośniki do Yamaha RX-A4A


sliedik

Recommended Posts

Cześć,

Jakie głośniki podłogowe polecacie do Yamaha RX-A4A (ten amplituner mam w planie kupić, mam inne urządzenia z MusicCast-em w domu).
Chcę ten sprzęt wykorzystywać zarówno do kina domowego (pod sufitem mam zainstalowane 4 x Bower Wilkins M1) jak i do słuchania standardowej muzyki (jazz, pop, rock).
Instalacja w salonie ok. 50m2, budżet pewnie ok. 10.000 PLN

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Yamahy RX-A4a jeszcze nie było ale zapewne będzie to kierunek 1080 więc nie powinno być źle. Na pewno szukaj kolumn o delikatnie cieplejszej barwie. 
Napisz tylko czy szukasz typowo kolumn pod zabudowę czy może bierzesz pod uwagę kolumny podłogowe na fronty? Na pewno będzie to lepsze rozwiązanie pod względem brzmienia niż głośniki instalacyjne. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Jesli tylko nei zepsuli 1080 to będzie to fajny model.

Pod 50m polecam jednak klasyczne kolumny.

Pod zabudowę nie podejdą do stereo którego także chciałeś.

Będę wymieniał fronty ale mówię o całych setach kolumn

Fyne F 502, Monitor audio Silver 300 6G, ELAC DFR 52, Emotiva T2+

Zapraszam na odsluch

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nieściśle się wyraziłem, na fronty planuję kupić klasyczne kolumny i dziękuję za te pierwsze podpowiedzi. 
Planowałem zakup ponad rok temu i moim celem było RX-A1080 ale nadeszła pandemia i musiałem zmienić priorytety, teraz wracam do tematu ale 1080 się skończyło i celuje w jego następcę A4A.
Jestem umówiony na odsłuch (Warszawa) jak tylko sprzęt się pojawi i jak będą możliwości to będę się starał posłuchać zaproponowanych kolumn.
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, sliedik napisał:

Może nieściśle się wyraziłem, na fronty planuję kupić klasyczne kolumny i dziękuję za te pierwsze podpowiedzi. 
Planowałem zakup ponad rok temu i moim celem było RX-A1080 ale nadeszła pandemia i musiałem zmienić priorytety, teraz wracam do tematu ale 1080 się skończyło i celuje w jego następcę A4A.
Jestem umówiony na odsłuch (Warszawa) jak tylko sprzęt się pojawi i jak będą możliwości to będę się starał posłuchać zaproponowanych kolumn.
 

Model RXA4a pojawi się ale najwcześniej za kilka tygodni, więc musisz jeszcze uzbroić się w cierpliwość. Na pewno wjedzie niebawem model A8A, bądźmy w kontakcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...