Skocz do zawartości

Dali Suite 2.5 a bi-amping , potrzeba porady dot. Sprzętu


k.malinowski77

Recommended Posts

Dzień dobry, wszedłem w posiadanie kolumn Dali Suite 2.5 , brakuje mi w nich odrobinę dolnych partii które były w Quadralach quantum 165s. Sprzęt na których je testowałem to (wiem wiem śmiech na sali) Technics su-vx500 oraz od miesiąca bardzo dobry wg mnie Kenwood KA-5010, źródła to Phillips CD721 , Technics SL-PG4, oraz gramofon Dual 510. Próbowałem pojedyncze podłączenie kablami Rockstone 2x2.5, następnie Bi Wiring na górne pasmo 2x2.5 a dolne 2x4mm poprawa wg mnie jest . Aktualnie myślę nad tematem bi-ampingu i pytanie: jaką integrę polecicie z wyjściem pre-out która jednocześnie będzie działać jako końcówka zasilająca jedna część zwrotnicy i inny wzmacniacz którym wysteruje druga część ... Budżet odrobinę ograniczony ponieważ żona patrzy na mój każdy wydatek związany z audio ( aby tylko nie sprzedała po mojej śmierci sprzętu za kwotę jaką jej podałem ;) ). Co do muzyki : Jazz, Blues , Rock, alternatywa. Pokój odsłuchowy ok 20 m2

 

Wysłane z mojego Mi Note 10 Lite przy użyciu Tapatalka

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...