Skocz do zawartości

Renault Megane 4 - Zmiana seryjnych głośników+maty+wzmacniacz ~2500zł


Recommended Posts

Witam serdecznie 🙂

Panie i Panowie.Postanowiłem wymienić sobie w aucie głośniki ponieważ seryjny zestaw gra gorzej niż słabo :D

Problem polega na tym iż na rynku jest masa różnego rodzaju sprzętu więc ciężko coś wybrać,tym bardziej że nie siedzę w audio,lubię natomiast posłuchać ładnego,czystego brzmienia.Bas nie musi rozwalać głowy ...

Radio zostaje seryjne,jest to tej średniej wielkości wyświetlacz,za jakiś czas mam zamiar zmienić na ten duży tablet.Lecz to tylko ze względów wizualnych,parametrami AUDIO raczej za wiele się nie różnią ...

Kupiłem już maty wygłuszające :

BUTYLOWA AB-25 + Pianka gumowa K6s - Obie maty od BITMAT.PL

Co do głośników zastanawiam się nad FOCAL a konkretnie model FOCAL 165 AS

https://www.focal.com/pl/rozwiazania-car-audio/access/165-as

 

Z tym że wychodzi na to iż będzie to na sam przód auta,pozostaje brak głośników na tył drzwi,co dokupić  ? Czy może jakiś inny zestaw ?

 

Pozostaje kwestia wzmacniacza oraz zastanawiam się też nad jakimś SUBWOOFERem najlepiej do koła zapasowego np.JBL :)

 

Na wszystko chciał bym przeznaczyć nie więcej niż 2500zł.Chyba że jest coś wartego ceny i ma możliwość rozbudowy w czasie to mogę się skusić.Może teraz kupić jakieś dobre głośniki a póżniej  wzmacniacz i subwoofer :) ?

 

Generalnie w aucie mam miejsce na głośniki :

1 na środku w desce rozdzielczej

2 na gwizdki również deska rozdzielcza

2 głośniki drzwi przód

2 głośniki drzwi tył

 

Z tym że w desce na środku nie ma głośnika więc pewnie instalacji też nie,to miejsce na głośniki w wersji wyposażenia BOSE :D

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję za rady.Obiecuję że osobie która mi pomoże się odpowiednio odwdzięczę :)

 

 

 

 

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...