Skocz do zawartości

Słuchawki dokanałowe do 400zł


Recommended Posts

Hej!

Szukam porządnych słuchawek do ok 400zł będą grały tylko i wyłącznie z oneplus 7t pro, mogą być na jacku bo mam przejściówki. Słucham każdego gatunku muzyki więc zależy mi na tym aby słuchawki odnajdowały się w każdym z nich.

Aktualnie używam słuchawek roccat syva ale jest to trochę słabe granie....

Zależy mi na tym aby słuchawki grały czysto i bez szumów jak to bywa w roccat.

Fajnie by było też żeby słuchawki były wygodne i nie uwierały w ucho i żeby kabel nie przerwał się po 6 miesiącach użytkowania, w słuchawkach zazwyczaj chodzę spać więc nie chcę żeby się coś urwało ;]

w oko wpadły mi modele od fiio f9, fh1s.  ciekawie wyglądają też marshall mode eq

Może coś z dropa? tylko problem z tym że nie wiem co świadczy o dobrym graniu słuchawek także bez żadnych podpowiedzi drop odpada, 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawą propozycją są dość nowe słuchawki od House of Marley, model Liberate https://www.tophifi.pl/sluchawki/sluchawki-dla-aktywnych/house-of-marley-liberate-air.html

-bardzo wygodne, o czym nie zawsze się wspomina. Pod względem dźwięku, dają dużo frajdy i należy do rozrywkowych. Bluetooth 5.0

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...