Skocz do zawartości

Subwoofer do TV


Łukasz Boruta

Recommended Posts

Cześć,

Chcę kupić subwoofer, który będzie podłączony do TV Philips 65OLED935. Soundbar B&W, który jest w zestawie z TV gra bardzo dobrze, ale brakuje mi basu. Nie planuję zakupu zestawu kina domowego. Zależy mi na zestawie soundbar i subwoofer. Zastanawiałem się początkowo nad Magnatem 302a, ale nie wiem czy nie będzie za mały na salon połączony z jadalnią - łącznie 30m2 w prostokącie. Teraz zastanawiam się nad Klipsch r-120sw. Poza filmami czasem spotify i muzyka różna, głównie elektroniczna, pop i hiphop. Zależy mi na miękkim i ciepłym basie.  

Z góry dziękuję za pomoc i podpowiedzi. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest głupie pytanie.

Czy 30A będzie 2x lepszy? Odpowiedź nie jest taka prosta. 

Subwoofer Heco będzie wydajniejszy niż magnat, często 30A też jest lepiej oceniana pod względem wyglądu ale... no i tu pojawia się temat ceny. 

Jeżeli jesteś skłonny wydać 2x więcej na subwoofer to weź pod uwagę fakt, że zaczynasz poruszać się w innym przedziale cenowym, co otwiera nowe możliwości. 

Subwoofery Magnata w swoim przedziale cenowym to dobry wybór.

Przemyśl dokładnie jaki chcesz przeznaczyć na to budżet.

Ewentualnie podjedź na odsłuch i porównaj.

Zapraszam

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, LBX Systemy Audio napisał:

To nie jest głupie pytanie.

Czy 30A będzie 2x lepszy? Odpowiedź nie jest taka prosta. 

Subwoofer Heco będzie wydajniejszy niż magnat, często 30A też jest lepiej oceniana pod względem wyglądu ale... no i tu pojawia się temat ceny. 

Jeżeli jesteś skłonny wydać 2x więcej na subwoofer to weź pod uwagę fakt, że zaczynasz poruszać się w innym przedziale cenowym, co otwiera nowe możliwości. 

Subwoofery Magnata w swoim przedziale cenowym to dobry wybór.

Przemyśl dokładnie jaki chcesz przeznaczyć na to budżet.

Ewentualnie podjedź na odsłuch i porównaj.

Zapraszam

Piotr

Chętnie bym podjechał na odsłuch, ale z Poznania do Jaworzna mam trochę drogi ;) A w Poznaniu nie znalazłem sklepu, który ma Magnata i Heco, żebym mógł porównać. Jestem w stanie przeznaczyć 1600-1800 na suba. Wolałbym wydać mniej na Magnata to oczywiste, ale jeżeli Heco wart jest dopłaty i mieści się w budżecie to jestem skłonny zdecydować się na niego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jest lepszy.

I w audio nic tak nie działa. Cena nigdy nie jest adekwatna do wzrostu jakości.

Więc 2 razy, 5 czy 10 no niesyety tak nie porównasz.

Ale Heco Aurora 30 łączy w sobie głęboki bas który ma Magnat, ale jest w klasie D gra szybciej. Do tego nie ma żadnych problemów z funkcją Auto ON.

Dnia 23.08.2021 o 08:20, S4Home napisał:

Chcesz coś lepszego od obu dopiero Heco 30A z linii Aurora.

Pisałem Ci o nim od razu. To kolejny model który nie bardzo ma konkurencję w swojej cenie.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Q21 napisał:

Heco Aurora Sub 30a to zdecydowanie wyższa klasa niż Magnat 302a ale na pewno nie zapewni Ci brzmienia 2 razy lepszego, tak to niestety nie działa. Jeśli budżet na to pozwala to warto dołożyć i mieć święty spokój na długie lata. 

Taką właśnie podjąłem decyzję. Dzięki za utwierdzenie mnie w niej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...