Skocz do zawartości

Jakie podłogówki do yamahy n 803d ?


Darioha

Recommended Posts

Witam.

Potrzebna porada.

Szukam kolumn do amplitunera Yamahy 803 D ,,odsłuch w 20m2...Słucham praktycznie wszystkiego ,od muzyki klubowej po rock, elektronikę, jazz i muzyke poważną.Pomoże ktoś nakierować na dobry trop? bo nie mam za bardzo czasu na odsłuchy w salonach.

 

 

Fundusze na zakup to ok 5000zł. Mogą być używane.

Edytowano przez Darioha
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez odsłuchu może się nie obejść, wybór w tym przedziale cenowym jest spory.

Zerknij na: Indiana Line Tesi 661, Pylon Audio ma również ciekawe propozycje. Warto też zerknąć na Kef Q750, Polk Audio S55e + to co powyżej.

Jak widzisz jest w czym wybierać (a to nie wszystko). Z jednej strony możesz wyeliminować kilka propozycji ze względu na np. kolor, gabaryt czy ogólnie wygląd ale czy nie będzie to przysłowiowy strzał w kolano?

Myślę, że warto poświęcić trochę czasu żeby przynajmniej świadomie wybrać to co spełni chociaż część Twoich wymagań.

Zapraszam do kontaktu, ewentualnie, jak masz niedaleko, na odsłuch.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, S4Home napisał:

Nie masz czasu czy nie chce Ci się?

Pytanie zatem komu zaufasz gdyż propozycji może być wiele.

Fyne F 501, Nowe Emity od Dynaudio, monitory ELAC Carina 243.4, PMC Gold, no na prawdę do wybpru do koloru.

Piotr

 

Brak czasu, niestety ,prowadzę firmę.Jedynie pasowały by mi niedziele i to nie wszystkie, ale salony są pozamykane raczej  :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, LBX Systemy Audio napisał:

Dzięki wielkie :)

10 godzin temu, S4Home napisał:

Nie masz czasu czy nie chce Ci się?

Pytanie zatem komu zaufasz gdyż propozycji może być wiele.

Fyne F 501, Nowe Emity od Dynaudio, monitory ELAC Carina 243.4, PMC Gold, no na prawdę do wybpru do koloru.

Piotr

 

Gdzies wyczytałem że do tej yamahy muszą byc ciepło grajace kolumny ,czy te modele spełniaja te kryteria, bo ja jestem w tym temacie zupełnie zielony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Do Yamahy RN803d faktycznie najlepiej iść w kierunku muzykalnych kolumn takich jak Pylon Audio Sapphire 25 jeśli lubisz mocniejszą podstawę basową, Heco Aurora 700, które zapewnią delikatność oraz soczystą średnicę czy KEF Q750, które zagrają dynamicznie z szybkim basem oraz bardzo dobrą przestrzenią. 
Fyne Audio F501 to także ciekawa opcja ale stracisz nieco na precyzji względem KEFów. 

Zapraszam do kontaktu w sprawie wyceny. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.08.2021 o 14:36, Darioha napisał:

Wolałbym bardziej kolumny z bass reflexem z przodu z racji małych gabarytów salonu jak się ma sytuacja z refleksem z tyłu? wie ktoś może ?.O Kefach już czytałem że mogą z tym ampli spasowac.Najlepiej chyba byłoby coś wypożyczyc i posluchać w domu.

Nie ma to totalnie znaczenia. To mit.

Dnia 25.08.2021 o 15:25, Darioha napisał:

Brak czasu, niestety ,prowadzę firmę.Jedynie pasowały by mi niedziele i to nie wszystkie, ale salony są pozamykane raczej  :)

No to wypozyczenie sprzetu do domu. Oferujemy to

Dnia 25.08.2021 o 18:18, Darioha napisał:

Dzięki wielkie :)

Gdzies wyczytałem że do tej yamahy muszą byc ciepło grajace kolumny ,czy te modele spełniaja te kryteria, bo ja jestem w tym temacie zupełnie zielony.

Dokładnie tak.

Mamy kilka modeli które po prostu musisz wskazac. Skoro masz je kupić w ciemno to zrób to u nas, dobiorę Ci coś według własnego gustu a będziesz mógł je oddać / wymienić.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, S4Home napisał:

Nie ma to totalnie znaczenia. To mit.

No to wypozyczenie sprzetu do domu. Oferujemy to

Dokładnie tak.

Mamy kilka modeli które po prostu musisz wskazac. Skoro masz je kupić w ciemno to zrób to u nas, dobiorę Ci coś według własnego gustu a będziesz mógł je oddać / wymienić.

Piotr

Ok zaproponuj mi coś i wypożycz.Jak wygląda takie wypożyczenie ?

Przed chwilą, Darioha napisał:

Ok zaproponuj mi coś i wypożycz.Jak wygląda takie wypożyczenie ?

Może jakiś kontakt telefoniczny ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...