Skocz do zawartości

Vincent PHO-700 + Advance Acoustic xi-125 problem


ramir4

Recommended Posts

Witam.

Po podłączeniu przedwzmacniacza Vincent PHO-700 do wzmacniacza AA xi-700 wzmacniacz się wyłącza (przerwy w odtwarzaniu). Przedwzmacniacz pracuje normalnie z innymi wzmacniaczami, natomiast inne przedwzmacniacze nie powodują takiego problemu ze wzmacniaczem Advance Acoustic. Może ktoś podpowie o co tu może chodzić ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz sprecyzuj " wzmacniacz się wyłącza". Wyłącza się zasilanie , czy zanika dźwięk, a następnie się pojawia ? Jak to pierwsze to zapewne masz zwarcie. A jak drugie to zacząłbym od sprawdzenia kabli , gniazd w pre. 

Widzę , że masz wejście gramofonowe we wzmacniaczu , podłącz gramofon i zobacz czy wszystko będzie ok. Co prawda nie podejrzewam gramofonu o powodowanie awarii ale warto wyeliminować na 100%. Przełącz pre na inne wejście liniowe / po za phono/ i zobacz co się dzieje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ramir4 napisał:

Myślisz że kable mogą tak fixować?

i tak i nie. Spotkałem się już z dziwniejszymi sytuacjami. Co mogę doradzić , wziąć pre i podłączyć u kogoś pod inny wzmacniacz. Wg. mnie wina leży po stronie Vincenta . Możesz nawet poprosić jakiś salon audio o sprawdzenie , podłączenie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...