Skocz do zawartości

Nie jakie tylko jak czyli organizacja kabli


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 85
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nie żebym nie próbowała czytać. Ale na Boga, potrafię przeczytać, ale zrozumieć?!

Za to przynajmniej niezbyt rozumiem o co się sprzeczają. Choć akurat technika Karola - zadawania "niewinnych" pytań, które służą do udowodnienia wiedzy, zbyt trudnej do wytłumaczenia, jest jasna 😁.

Edytowano przez Asia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AsiaAaaaa to przepraszam, Omyłkowo przypisałem sie do wyższej ligi. Jeszcze raz przepraszam.

@tomek4446 w razie potrzeby używam zupełnie innych przyborów. Lutownice i stacje lutownicze to zamierzchła przeszłość. Ostatniej stacji pozbyłem się już dawno. A jakichużywam , to już niech pozostanie moją tajemnicą.

Edytowano przez Rega
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Rega napisał:

Aaaaa to przepraszam, Omyłkowo przypisałem sie do wyższej ligi. Jeszcze raz przepraszam.

Roman wiem , że zaraz posądzą mnie o brak obiektywizmu i cukrowanie , ale z tą skromnością to przesadziłeś. Mało jest osób na tym forum które przesłuchały , ba , i są właścicielami takich zacnych paczek i elektroniki.

5 minut temu, Rega napisał:

w razie potrzeby używam zupełnie innych przyborów. Lutownice i stacje lutownicze to zamierzchła przeszłość.

Znaczy się używasz takiego kawałka plastiku , a potem kurier ...... :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź też pod uwagę ze obecnie zdobycie Beldena 8402 w Polsce nie nalezy do łatwych przedsięwzięć. Może nie jest on zbyt drogi, ani tym bardziej jakiś ładnie wyglądający, ale na innych forach był porównywalny jakościowo do Sablon Panatella, który jest przynajmniej dziesięciokrotnie droższy. Wiele też zależy od wtyczek.

@Łukasz Jankowski - skoro podłącza sie zerowy do fazowego to tak na ogól jest🤣

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łukasz Jankowski najlepiej uczyć się na własnych błędach. Najlepiej się zapamiętuje.

@Asia 9497 i 8402 to zupełnie różne przewody. Pierwszy to głośnikowy natomiast drugi to przewód mikrofonowy oraz do IC. Zamiennie się raczej nie stosuje. I o ile pierwszego nie miałem okazji uzywac i NIC nie mogę o nim powiedzieć, o tyle drugi jest bardzo porządnym przewodem i nawet jeśli niektórzy się z niego nabijają (nawet moi dobrzy Koledzy) to osobiście uważam, że jest bardzo dobrym przewodem nadającym się do zrobienia IC.

Edytowano przez Rega
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Dzik napisał:

Z ciekawości, co to za listwy?

No cóż, nie wykazałem się refleksem, ale jak widać czasem dobrze jest się spóźnić i wpaść na gotowe. Dzięki Tomek i Wito76 :) Listwy to rzeczywiście rękodzieło, choć o ile pamiętam, w podlinkowanym wątku chyba nie ma dokładnego opisu konstrukcji. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...