Skocz do zawartości

Zestaw dla początkującego


Jakub Głos

Recommended Posts

Witam wszystkim, przychodzę do was z zapytaniem jaki zestaw do 1500zł , ostatecznie 2 tyś  , lecz wolałbym tą pierwszą wartość ;), Jakk wzmak + 2 Kolumny podłogowe. Pokój to ok 25m  i dalej jest drugi pokój nie są one oddzielone , są wypełnionr meblami itp.  Nie wiem czy Dac potrzebny to już wy mi doradzicie, Zestaw ma służyć do donowego ^Połupania^ ma mieć solidny bas , do  piosenek techno, rap .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Biorąc pod uwagę wolnostojące kolumny zerknij na Pure Accoustic Nova 6. Są to kolumny, które zniosą jak to ująłeś "łupanie" ;) 

Możesz je podłączyć pod np: Yamaha R-s202D lub Piooner SX-10AE.

Ewentualnie SMSL Q5 Pro + Polk Audio T50 

Solidny bas da Ci subwoofer Magnat 302A

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super , zerkne sobie , w grę wchodzą oczywiście używki , więc pewnie coś lepszego uda się kupić niż nowe w tej kasie.

Edit;Obejrzałem co mi podesłałeś , czym się rózni ten pionner od yamahy , bo na allegro są wlasnie zestawy z owymi głośnikami pure acoustic 6 , powiedż mi jeszcze jakie okablowanie jest potrzebne bo nie dołączają do kolimn

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, 1Ender napisał:

Dołóż trochę i dostaniesz dobry zestaw do łupania, basów Ci nie zabraknie. Będziesz zachwycony zejściem niskich tonów. Napisz do mnie priv w tej sprawie jak jesteś zainteresowany. Koniecznie podaj email to podeślę zdjęcia. 

Pozdrawiam 

Spoko, napisałem i czekam  ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, S4Home napisał:

Absolutnie w tej cenie nie pakuj się w nic nowego. Kupujesz sprzet najniższej, słabej jakości i klasy dźwiękowej.

Tylko używany sprzęt. Dostaniesz fajne mocne kolumny jak Klipsch F2 albo Mission M34i i do tego wydajny wzmacniacz Harman , Denon PMA 860, Yamaha AX 700 czy Marantz PM 80.

Piotr

Napisałem priv ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...