Skocz do zawartości

Jakie TWSy?


Recommended Posts

Witam!
Szukam słuchawek TWS w cenie do 500zł. Słuchawki mają współpracować z samsungiem s20fe. Do tej pory używałem poczciwych panasonic rp-hje125e. Słuchawki te może nie grały krystalicznie czysto, ale ich ciepłe brzmienie bardzo mi odpowiadało. Wiadomo, że to słuchawki na kablu i zupełnie inna półka cenowa, ale zważywszy na ich popularność może łatwiej będzie Wam zrozumieć czego szukam. W międzyczasie skuszony bardzo pochlebnymi opiniami w internecie, zakupiłem Soundcore Liberty Air 2. Może były uszkodzone, a może po prostu taka ich natura, ale irytowało mnie ich brzmienie. Bardzo podkreślały treble, trzeszczały, a niektóre dźwięki brzmiały jak spod wody. Próbowałem różnych rozmiarów gumek, różnych ustawień equalizera, nawet pograły pare godzin, bo myślałem już, że to może kwestia tego mitycznego wygrzania, ale nie przyniosło to efektu. Słuchawki zwróciłem do sklepu. Teraz szukam czegoś nowego i tu liczę na waszą pomoc. Dla mnie liczy się tylko przyzwoite ciepłe brzmienie i w miarę ok bateria. Inne "bajery" jak ANC są mi obojętne. Podobno Mee Audio X20 mogą spełnić moje oczekiwania, a może polecicie coś innego? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Fajny projekt od House of Marley, model Liberate AIR https://www.tophifi.pl/sluchawki/sluchawki-dla-aktywnych/house-of-marley-liberate-air.html

-bardzo wygodne, dobrze wygłuszają, pomimo że nie mają na pokładzie ANC, ale przede wszystkim dają dużo "fun" a to może być najważniejsze :)-warto się zainteresować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za odpowiedź! Wymienione przez Was słuchawki są bardzo interesujące, ale raczej zdecyduje się na ATH-CKS5TW. Co prawda przekraczają budżet o te 80 zł, ale po przeczytaniu licznych recenzji wydaje mi się, że będą grały właśnie tak jak tego oczekuje od słuchawek 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...