Skocz do zawartości

TEST: KEF LS50 WIRELESS II


Redakcja AUDIO

Recommended Posts

Kiedy prawie 10 lat temu testowaliśmy pierwsze LS50, były to monitory na wskroś nowoczesne zarówno pod względem techniki głośnikowej (która u KEF-a zawsze była oryginalna i wyrazista), jak i wzornictwa (które do dzisiaj się nie zestarzało, a więc praktycznie niczego w nim nie zmieniono). Jednak był to projekt klasycznych, konwencjonalnie pasywnych zespołów głośnikowych, kierowany przede wszystkim do audiofilów ceniących sobie "monitorową" jakość dźwięku...

⬇️ ⬇️ ⬇️

Nasz TEST 

kef-ls50-wireless-audiocompl-fot14.thumb.jpg.c9f99090d94c32ef59132f29de7839f1.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry test, fajnie się czyta . Dobrze , że w teście opisujecie możliwości korekcji basu przy graniu kolumn przy ścianie bo taki system chcę właśnie u siebie złożyć. Będę miał odległość od tylnej ścianki głośników do ściany 15-20cm . 

Czy miał ktoś możliwość porównania tech KEF-ów do np zestawu Naim Atom z ATC11 ? Grałoby to w pokoju ok. 20m2 ale w bezpośrednim polu odległość kolumn od siebie jak i od miejsca odsłuchu 2,2m.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro zostalem wywolany do tablicy, to powiem tylko, ze cenie sobie funkcjonalnosc, wiec chetnie bym takie kefy przetestowal i po pozytywnym wyniku zakupil... 

... Gdyby tylko nie byly tak brzydasne ;)

Nie moja estetyka. Ale autor niech koniecznie wypozyczy i odslucha. Niestety ja nic wiecej napisac nie moge w kwestii porownania, bo LS50 zadnej wersji nie laczylem z moimi Naimami

Moge tylko napisac, ze u mnie kolumny maja za plecami rowniez tylko ok 20cm i ja problemu nie widze

Edytowano przez stach_s
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...