Skocz do zawartości

Thomson DPL 550 HT


PSV !!!

Recommended Posts

Powiem tak, kompletnie nie mam pojęcia na temat kina domowego, nigdy nie miałem, jak ostatnio dostałem na urodziny bez pilota amplituner Thomson DPL 550 HT to co nieco jednak wiedząc o audio sprawdziłem wejścia analogowe na wymuszonym stereo (nie wiem czy tak ten tryb się nazywa, nawet w żargonie, ja go tak roboczo nazywam, chodzi o funkcje BAYPASS) i jest ok, czy gra w trybie 5.1 (np. na wejściach CD/SAT/DVD) nie mam pojęcia. Nie posiadam takich kolumn żeby sprawdzić. Sprawdziłem na dwóch stereo które mam, bo przez ponad 10 lat byłem stereo chłopak, ale zamarzyło mi się kino domowe. No i pytanie do was, jaki polecacie do tego sprzętu zestaw kolumn, nie musi być, nawet nie może, bo finansowo mnie nie stać, żadnych wodorotrysków, żeby był przyzwoity i jakoś śpiewał, miło by było gdyby nie w plastiku. (inna sprawa czy też sprawne to wszystko jest, bo to prezent od wujka, coś słyszał, że chce spróbować kina domowego i podarował mi swój wysłużony sprzęt) Będzie mnie stać, spodoba mi się ta zabawa, kupię lepszy zestaw. Czekam na jakieś pro-tipy.

Edytowano przez PSV !!!
Błędy językowe.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, PSV !!! napisał:

Taga Harmony tav-606f v.3, czy taki zestaw mogę u kolegi podłączyć żeby sprawdzić jak działa zestaw, a nie tylko stereo?

Jasne, że możesz.

Dnia 1.09.2021 o 23:08, PSV !!! napisał:

No i pytanie do was, jaki polecacie do tego sprzętu zestaw kolumn

W jakim budżecie chciałbyś się zmieścić?

 

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...