Skocz do zawartości

Uniknąć kolejnej wtopy. Kolumny.


halik

Recommended Posts

@muzofan masz coś przeciw sprzedaży wśród forumowiczów? Przynajmniej wiadomo od kogo się kupuje, a w razie wtopy jest do kogo zwrócić się o zwrot kasy. No chyba, że jesteś zdania że lepiej kupować od zupełnie obcych osób które sprzedawany sprzęt przywiozły przed dwoma dniami z wystawki w Niemczech niż od osób które swój sprzęt używaly czasem przez kilka lat. i moga wiele o nim powiedziec. Twój wybór. Pozdrawiam.

Edytowano przez Rega
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu aby DDRC wstawić miedzy CD a Atola, natomiast chcąc korzystać ze steamera, USB i radia internetowego, niestety się nie da. Sam to przerabiam ze swoim Naim Atomem. Po gwarancji, jeśli jeszcze będzie mi się chciało, będę próbował podpiąć się z DDRC do sygnału cyfrowego wewnątrz Atoma. Teoretycznie to niby proste, wystarczy ścieżkę cyfrową przeciąć i wpiąć się DDRC. Ale praktycznie to może być problem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tego nie robił, imho zbyt duże ryzyko i nie chodzi mi tu o sprawy gwarancyjne.

Jeśli już to DSP jest nieodzowne, to ja na Waszym miejscu zmieniłbym sprzęt, ale cóż - ile osób, tyle opinii...
 

Edytowano przez RoRo
Odpowiadając na post bezpośrednio po nim nie ma sensu cytować go w całości...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Korzystając z uprzejmości kolegi Romana (Regi) mam w domu jego Chario. Słucham ich juz od wczesnego ranka i powiem wam ze jestem zaskoczony ich rasowym brzmieniem.

O wnioskach jeszcze nic nie napisze bo dam im się w spokoju rozegrać, a pozatym niedługo przyjdzie do mnie taki jeden zlotouchy miglanc z dużym doświadczeniem i nie chce mu nic sugerować.

Dziękuję Tobie Romanie za zaproszenie i możliwość posłuchania Twoich zabawek. Nigdy jeszcze nie słyszałem takich zestawów i już teraz znam kierunek tej drogi.

Jeszcze raz dzieki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście , że tak. Jakość jest. Za odpowiednią kasę. Tylko, że dla przecietnego zjadacza chleba, jakich na tym forum jest większość, a którzy chcą jakiejś tam jakości, trochę wyższej niż niska, to alternatywą jest właśnie sprzęt używany, a tu ...... pierwszy post na forum, pytanie o sprzęt i warunek -  musi być nowy i biały bo.... żona nie pozwoli na inny dlatego że...... do ścierki w kuchni nie pasuje😋. No, rece opadaja i nawet odpisać sie nie chce. Oczywiście trochę ubarwiłem, ale tak jest bardzo często.

Edytowano przez Rega
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, halik napisał:

Dziękuję Tobie Romanie za zaproszenie i możliwość posłuchania Twoich zabawek. Nigdy jeszcze nie słyszałem takich zestawów i już teraz znam kierunek tej drogi.

I ja tam byłem, Pinacoladę piłem i paroma sprzętami się zachwyciłem (najbardziej JBL L86 zasilanymi prototypowym wzmacniaczem lampowym).

Jednak największe wrażenie zrobiła na mnie barwna osobowość przemiłego gospodarza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...