Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Rafał S

Pylon Audio Opal Monitor, czarne - praktycznie nowe

Recommended Posts

Napisano (edytowany)

Sprzedam głośniki Pylon Audio Opal Monitor (czarne) razem z maskownicami. (Wymieniłem je na Monitor Audio Silver 100.)

Kupiłem fabrycznie nowe w czerwcu, słuchałem z przerwą (dłuższy wakacyjny wyjazd) do początku sierpnia. Od tego czasu stoją w kartonie. W sumie grały u mnie trochę ponad miesiąc. Podczas użytkowania dokładnie 3 razy wkładałem i wyjmowałem wtyki kabli do terminali. Nie przewoziłem ich, nie pożyczałem nikomu. Nie mam zwierząt domowych, nie dotykało ich żadne dziecko, w domu nikt nie pali. Nie stawiałem niczego na wierzchu. Raz czy dwa położyłem na obudowie pudełko od płyty, ale tylko papierowy digipack (plastikowych pudełek już nie). Słuchałem cicho, bo praktycznie tylko tak słucham. Ledwo zdążyły się wygrzać. Stan idealny, myślę, że lepszy od tzw. ekspozycyjnego.

Głośniki uważam za świetne w swojej cenie, grają przyjemną barwą - dość miękką i ciepłą. Taka dużo tańsza namiastka Diamondów. :)

Myślę, że 1300 zł za głośniki razem z maskownicami to sensowna cena, ale jeśli ktoś mi pokaże, że "chodzą" za mniej, to możemy negocjować. :)

Zapraszam do obejrzenia i na odsłuch (Gdańsk - Zaspa).

Jeśli ktoś jest zainteresowany, to zrobię im zdjęcia.

Odbiór osobisty lub wysyłka.

Pozdrawiam

Rafał

Edytowano przez Rafał S

9 godzin temu, winnetou napisał:

W outlecie Euro RTV w stanie doskonałym za 1200 zł 😊

Nie potrafię tego znaleźć w sieci. Bardzo proszę o link - sprawdzę i obniżę cenę.

Dziękuje i pozdrawiam.

Napisano (edytowany)
6 godzin temu, winnetou napisał:

Dziękuję. Po kliknięciu wyświetla mi się cena 1200 zł. Do tych 1200 zł. obniżam w tej chwili. Oczywiście cena obejmuje maskownice (które normalnie dokupuje się osobno) i wysyłkę. Jeśli ktoś byłby zainteresowany negocjacją, to proszę zaproponować swoją cenę w wiadomości prywatnej. Albo ja mogę wysłać swoje namiary.

Edytowano przez Rafał S

A propos outletu rtv euro, to radze omijac szeroko. Kupilem kiedys tv Sony, stan doskonaly. Przyszedl z kilkunastocentymetrowa blizna na matrycy, o zwrot zgodny przeciez z prawem walczylem przez 2 miesiace. Euro jako takie jest ok, czasem korzystam, ale outlet odradzam!!! 

Edytowano przez stach_s