Skocz do zawartości

genesis media labs


rebelgt2

Recommended Posts

Nie spotkałem się z tą marką w Polsce.Patrząc na cenę powinno to być już coś niezłego.Patrząc na podawane parametry ,kojarzy się racze z tandetą .Taki satelita ma raczej z pięć wat a nie 300 .Ja bym omijał takie wynalazki szerokim łukiem. Szanująca się firma takich bzdur nie wypisuje.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm no wlasnie, tylko problem w tym ze ja to mam w domu. gra to calkiem fajnie, jak na kino, no ale wiadomo taki sprtzet to nie to samo co stereo... ja lubie pelnie, czyste dzwieki, mocny gleboki bas i cisnienie. raczej leci muzyka tylko tak, ale ostatnio, coraz wiecej imprezek na chcie icon_biggrin.gif
jak myslicie, za ile udaloby mi sie to sprzedac? moze jakas wymiana?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ile zapłaciłeś .Musisz popatrzyć za ile schodzą takie zestawy na Allegro.Może da ci to jakąś orientację w cenie.Nie musi być to przecież zestaw tej samej firmy.Wiadomo sprzęt jest tyle wart ile ktoś za niego da.Jak to ładnie chodzi to najłatwiej dało by się sprzedać komuś kto zestaw posłucha.Bezpłatne ogłoszenie mozesz zamieścić na tym forum.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dalem taniutko, ale z wedki, tak ze nie mam pojecia ile. nigdy nie iwdzilem tego w zadnym sklepie, a cena na stronie(4.000$) to gruba przesada.nie wiadomo, do jakiej firmy porownywac, bo wiadomo, kino mozna kpic za 2000zl, ale rowniez za 300. chcialbym sprzedac, tak zeby bylo na jekies tonsile i wzmaczniacz, ew. moglbym dolozyc kilkaset zl(jakies 300-400). a w sumie sie przyznam: dalem 200$(/300, nie pamietam), ocyzwiscie koles chial wiecej, ale jak kradzione, to sie patzy zeby sie jak najszybciej pozbyc. moze zaoferujcie(na niby) ile moglibyscie to ode mnie kupic(nie mam nic, pudla papierow, nic)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...