Skocz do zawartości

Humor


Gość

Recommended Posts

W kwestii kabli i słyszenia ich:
Czy ktoś pamięta, dawno temu był skecz o tym jak dwie rodziny są w teleturnieju, w którym w ramach zwycięstwa można zdemolować dom drugiej rodzinie. I tam jedną z konkurencji było jakim kablem mąż uderzył żonę, czy był to kabel od żelazka, prodiża czy tam jakiś inny (to w kwestii, że kable słychać nawet w ślepym teście). Szukam, guglam i nie mogę znaleźć. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Bahzell napisał:

W kwestii kabli i słyszenia ich:
Czy ktoś pamięta, dawno temu był skecz o tym jak dwie rodziny są w teleturnieju, w którym w ramach zwycięstwa można zdemolować dom drugiej rodzinie. I tam jedną z konkurencji było jakim kablem mąż uderzył żonę, czy był to kabel od żelazka, prodiża czy tam jakiś inny (to w kwestii, że kable słychać nawet w ślepym teście). Szukam, guglam i nie mogę znaleźć. 

Oczywiście, że pamiętam! I to jak.

Byłem podczas Paki na widowni w Rotundzie w Krakowie.

To był Quasi-Kabaret Rafała Kmity Prowadził ją oczywiście Piotr Bałtroczyk. Pakę nie Quasi-Kabaret.

Oni wtedy jak mnie pamięć nie myli tę Pakę wygrali albo dostali wyróżnienie. To był cały taki ponuro-śmieszny ich program Trzy zdania o umieraniu.

Edytowano przez HQ150
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...