Skocz do zawartości

Humor


Gość

Recommended Posts

Żeby nie było to jestem wypisz wymaluj ja. Historia sprzed lat, ale do dziś dostaję ataku śmiechu na wspomnienie.

Dzwonię do banku żeby aktywować kartę Visa.
Byly to czasy jeszcze głęboko analogowe, kiedy podawało się konsultantowi numer karty.
Zatem dziarsko dyktuję pani numer, a pani na to, że za krótki.
Ja odpowiadam, że tam już nic więcej nie ma, więc pani, chcąc podpowiedzieć, pyta:
- A co jest na hologramie?
A na to ja, bez namysłu:
- Ptaszek!
Pani w śmiech. I wtedy otrzeźwiałam, że na hologramie są również cztery cyferki.
🤣🤣🤣🤣

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może dla odmiany zasunę historię z życia wziętą o moim pierworodnym.

Jak smark miał może z 10 lat, jeszcze seplenił to przyjechał do nas do technik z Orange i miał montować nowy router z szybszym netem.

Umówił się ze mną po moim powrocie z pracy więc trochę się mu spieszyło bo też chciał mieć fajrant. No to przyjechał wyciągnął pudełko, wyjął router podłączył do kabla i swojego lapka i działa. Coś tam wpisuje jakieś cyferki. Ale jakoś tak idzie mu jak po grudzie. A mój młody się pcha do niego jak może i sepleni:


Pse Pana, pse Pana, źle Pan to robi. No źle Pan to robi.

 

A temu faktycznie nie działa. W miedzyczasie dzwonił do Bielska do centrali po jakieś ,,koordynaty'' i też nic.Już podminowany na maksa po jakichś 15 minutach nie wytrzymał i mówi. No jak jesteś taki mądry to to zrób.

I młody poklikał coś 5 s i DZIAŁA! Ten zbaraniał. Patrzy na nas, na młodego, na lapka, znowu na młodego i mówi.

 

No działa, ale tak działać nie powinno. Tu jest coś nie tak z tym routerem. Idę do auta i przyniosę nowy. Ten jest jakiś uwalony.

 

I poszedł. Wrócił z nowym sprzętem i historia się zaczyna od początku. Z tym że smark od razu poleciał do swojego pokoju podczas tej operacji.

I mistrzowi ,, orenżdowemu'' znowu nie działa. Ale w tym czasie syn się drze ze swojego pokoju

 

Co nie działa Panu? Bo ja jus Panu hasło zmieniłem.

 

Ten już miał dość. I mówi.

 

Nie wiem czemu to działa na tych ustawieniach dziecka bo nie powinno. Ale jak działa to niech zostanie bo na tych prawidłowych faktycznie coś nie teges. Ja tu powinienem Was jeszcze przeszkolić m.in. o kontroli rodzicielskiej itd. ale jedyną kontrolę to może Wam syn założyć.

I tyle go widzieli.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...