Skocz do zawartości

Humor


Gość

Recommended Posts

Dnia 10.10.2021 o 19:34, slaw0001 napisał:

Nic nigdzie nie będe raportował. To był tylko apel o autorefleksje.

Popieram to, co napisał @slaw0001

Prosiłem już o to, by trochę pohamować m.in. z ostrzejszymi żartami - nie wszystkie są odpowiednie na ogólnodostępne forum, takie jak nasze Forum AUDIO.
Jak już musicie - to można na PW, bo powstała grupka chętnych osób na te mocniejsze i mniej cenzuralne dowcipy.

Oprócz tego proszę powstrzymać się od zamieszczania wulgaryzmów, bo wystarczająco dużo jest tego w realnym świecie.
Zresztą dotyczy to nie tylko bieżącego wątku, ale wpisów na całym Forum.
Za dużo jest nie tylko wulgaryzmów -również bez złośliwości proszę.

Pozdrawiam
PS. To nie znaczy że mamy przestać żartować 😉 (szczególnie w tym wątku), ale czasami warto się powstrzymać i dać jeden żart (lub zdjęcie) mniej, jeśli mógłby on kogoś urazić. Podobnie problematyczne mogą być mocniejsze tematy polityczne czy religijne, o ostrzejszych tematach damsko-męskich nie wspominając...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z życia.

Razu pewnego „będąc młodym sportowcem na wysuniętej placówce”, a jedocześnie przebywając na obozie treningowym, w ramach tak zwanych zajęć KO (dla młodszych Kulturalno Oświatowych) zostaliśmy zabrani do Wałbrzycha na mecz piłkarski drużyn wówczas pierwszoligowych Górnika Wałbrzych i Śląska Wrocław co by pewnie tej Kultury tudzież Oświaty doświadczyć. Samo widowisk sportowe nie zapadło mi w pamięć, ale za to rywalizacja grup tymże zespołom kibicującym jak najbardziej. Okazało się to doświadczeniem jak najbardziej KO. W wyniku zapewne raczej słabej postawy zawodników na murawie, grupy młodych, nie bójmy się użyć tego określenia, „literatów” rozpoczęły „absolutnie pokojową” bitwę na przyśpiewki. Trzeba oddać szacunek za kreatywność i polot. Niestety większość już przysypał szron niepamięci, ale jeden dialog utkwił mi chyba już na zawsze:

Poeci z Wałbrzycha:

Wrocław, Wrocław to zaje…na wieś, to zaje…na wieś (x 2)

Na to bez zbędnej zwłoki Literaci z Wrocławia odpowiedzieli

Gdzie macie tramwaje tu, tu, tutu,  Gdzie macie tramwaje

Następne co pamiętam to jak wygrzebywałem się spod ławki zrzucony tam potęga  argumentacji Wrocławskich Literatów.

Tak, to dla ówczesnego nastolatka, można rzec, było doświadczenie na swój sposób formujące.

Edytowano przez slaw0001
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś na czasie - dzisiaj ostatni dzień finałów i ogłoszenie wyników XVIII Konkursu Chopinowskiego...
Jutro koncert laureatów - nie wiem, czy Zenek też tam będzie, czy zrobi imprę w Łazienkach 😝

obraz.thumb.png.3cb6121ca30864eaf2a99ae46aaca19d.png

Pozdrawiam
PS. Dałem tutaj, bo w innym wątku mało ludzi, czyli "bieda, panie, bieda..." albo "Ciemno wszędzie, głucho wszędzie, co to będzie, co to będzie?"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...