Skocz do zawartości

Humor


Gość

Recommended Posts

6 minut temu, Asia napisał:

W związku z tym niefortunnym wydarzeniem, tym razem, czas w centralce przestawiłam już dziś koło południa. Mam tylko nadzieję, że na właściwą godzinę 🤣.

Na właściwą godzinę, czyli na 5 rano - ale już nowego czasu 😝

 

A przy okazji - to akurat nie dotyczy Asi - przypominam:
PROSZĘ NIE ZAMIESZCZAĆ ŻARTÓW, KTÓRE SĄ NIEZGODNE Z DOBRYMI OBYCZAJAMI I ZASADAMI PANUJĄCYMI NA FORUM!
Proszę bez zbędnego "mięsa" i zbyt mocnych dowcipów na tematy wyznaniowe, polityczne i  seksualne...

Wspominałem już o tym i proszę się do tego stosować!

Usunąłem kilka żartów które były nieodpowiednie...

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, dorsz napisał:

Pytanie, które to były? 😉

Tak jak napisałem:
Te, których dotyczy sformułowanie "Proszę bez zbędnego "mięsa" i zbyt mocnych dowcipów na tematy wyznaniowe, polityczne i  seksualne...

Pozdrawiam
PS. Przy okazji - jak zamieszczacie żarty, to nie powtarzajcie po poprzednikach (patrz - poprzednia strona, powtórzył się "Morawiceki z młotem" oraz "Inflacja - Banknot 100zł w koszyku").
PSS. Jak się zastanawiacie, czy dowcip jest odpowiedni - to może lepiej go nie publikujcie...
PSSS. Jak publikujecie dowcip nie zastanawiając się, czy jest odpowiedni - to zacznijcie się nad tym zastanawiać 🙂

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, RoRo napisał:

Przy okazji - jak zamieszczacie żarty, to nie powtarzajcie po poprzednikach (patrz - poprzednia strona, powtórzył się "Morawiceki z młotem" oraz "Inflacja - Banknot 100zł w koszyku").
PSS. Jak się zastanawiacie, czy dowcip jest odpowiedni - to może lepiej go nie publikujcie...
PSSS. Jak publikujecie dowcip nie zastanawiając się, czy jest odpowiedni - to zacznijcie się nad tym zastanawiać 🙂

Roman, to że Ty nie masz poczucia humoru i dystansu do siebie, to jeszcze nie jest powód do cenzurowania wpisów zgodnych, nie tylko z regulaminem forum, ale i ogólnie przyjętymi zasadami kultury.

A co do rzeczonego banknotu, to to są dwa różne żarty 😀

Generalnie, nie bądź taki "audiofilski", wrzuć na luz i ciesz się chwilą.

 

obraz.png.bc0fad213cc2c2d3bfb456c368d4916f.png

IMG_20211030_030206.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...