Skocz do zawartości

Co z tym fantem zrobić...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 430
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Naprawdę na dużo pozwala nam administracja. Na sąsiednim Audiostereo, gdy w wątku o moim wzmacniaczu jeden spytał jakie kable macie podpięte i pojawiła się pierwsza kontrowersyjna wypowiedź będąca zachęta do pyskówki od razu McGyver skasował ostatnie posty wraz z pogróżkami. Nie wiem czy to dobrze czy źle, taka ostra cenzura ale naprawdę szacun dla naszej administracji za cierpliwość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, gdyby wszyscy tu piszący dostali bana, to forum padłoby czy jednak odrodziłoby się.
Patrząc na przekrój osób tu piszących jest tu naprawdę sporo "rozpoznawalnych" forumowiczów.
Forum jest po to, by dyskutować. Każdy z nas, gdyby nie forum miałby dużo mniejsze pojęcie o audio. Gdybyśmy mieli polegać tylko na sprzedawcach i materiałach reklamowych a nie wymianie doświadczeń byłoby bardzo źle, wręcz nie wyobrażam sobie tego. Dyskutując nakręcamy się nawzajem i nasza pasja się rozwija.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano , podaje .  Nie dlatego by się chwalić czymkolwiek, ale po prostu jak np. mam ochotę coś nabyć to sygnatura sprawia , że wiem do kogo się zwrócić choćby o opinię, czyli kto dany sprzęt posiada. Parę razy mi się to sprawdziło , sam też dostaje od zainteresowanych pytania.
Tomek, no offence please.

Chodzi mi dokładnie o zakładkę w profilu: O mnie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



doxing


Doxing to jest w sumie całkiem interesujące zjawisko - zwłaszcza przez to że idea była dokładnie odwrotna.

Kiedyś chodziło o realną weryfikację - były to czasy korzystania z internetu pod własnym imieniem i nazwiskiem.

Aktualnie - w dobie nicków - jest to tylko możliwość tzw. dokopania interlokutorowi.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...