Skocz do zawartości

Co z tym fantem zrobić...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 430
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

3 minuty temu, Rega napisał:

Nie, nie kupiłem.

jak nadal jesteś zainteresowany to znalazłem drugie wydanie /inne/ i jest to nagranie na drugim CD i wiele innych z tej płyty które wstawiłem.

Podaj mi adres na PW to wyślę tę drugą i tak jej nie używam a nawet o niej zapomniałem jak pisałem kilka nagrań się dubluje na nich.

Nie ma problemu, tylko podaj mi adres, i napisz co się stało że masz taki dołek.

Pozdr. Wszystkich i przepraszam za przerywnik.

8 minut temu, JaZz napisał:

Mówisz poważnie i o kimś konkretnym? 

nawet przez myśl mi nie przeszło :/.

Ale jak szukacie modera to musi być ktoś kto zna się na zagadnieniu od podszewki nie tylko z reklamy, inaczej dalej będzie kaszana.

Pozdr.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym poobserwował najbliższy tydzień na forum. Tygodniowy brak Dzika może pokaże czy w ogóle jest potrzeba dodatkowego wsparcia dla administracji.

P. S.

Prezes firmy, w której pracuje żona jest zapalonym myśliwym. Żona siedzi akurat w jednym pokoju z prezesową i mają bardzo dobre relacje. Dzisiaj żona przyniosła z pracy kilogram kiełbasy z dzika. Autentycznie aż się uśmiechnąłem, gdy mi to powiedziała. Akurat czytałem forum (ten wątek) w telefonie. Pyta się z czego się śmieje, odpowiedziałem że ostatnio dziczyzna mi się przejadła.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Wito76 napisał:

Prezes firmy, w której pracuje żona jest zapalonym myśliwym. Żona siedzi akurat w jednym pokoju z prezesową i mają bardzo dobre relacje. Dzisiaj żona przyniosła z pracy kilogram kiełbasy z dzika. Autentycznie aż się uśmiechnąłem, gdy mi to powiedziała. Akurat czytałem forum (ten wątek) w telefonie. Pyta się z czego się śmieje, odpowiedziałem że ostatnio dziczyzna mi się przejadła.

Chcesz i nam obrzydzić dziczyznę. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz i nam obrzydzić dziczyznę. 

Już bez podtekstów, nie lubię tej kiełbasy. Źle wygląda, nie smakuje mi. A skubany hojnie dał, myślę że więcej niż kilogram. Oczywiście są ludzie, którzy się tym zajadają, to nie moje smaki, Jutro do pracy wezmę swoim chłopakom.

Z podobnych tematów ostatnio kupiłem sobie pasztet z dzika, cena 24zl trochę podejrzana mi się wydała jak za dziczyznę, więc mało kupiłem. Dobry, normalny pasztet, taki tradycyjny aż za bardzo tradycyjny. Kolejnego dnia robię zakupu w tym sklepie, patrzę na etykietę a tam napis "pasztet Ździcha". Nie wiem jak ja patrzyłem dzień wcześniej. Dobra, kończę off-topy.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ponownie,

przeanalizowałam sprawę raz jeszcze i na spokojnie, przyjrzałam się bardzo dokładnie setkom postów, oto co następuje. Bez zbędnych tłumaczeń, wydaje mi się, że dość już złych emocji wygenerowało się w ostatnich dniach.

➡️ Dzik dostaje bana permanentnego i bynajmniej nie dlatego, że ma odmienne od części z Was poglądy. Wszak nie jest w nich odosobniony. Zdaję sobie sprawę, że mogę spotkać się teraz z krytyką za zmianę zdania, ale biorę to na klatę. 
 ➡️ Komentarze z zaświatów, których się spodziewam, nie są konieczne.
 ➡️ Chęć usunięcia konta można zgłaszać do mnie na PW lub na adres @: aleksandra.bialas@audio.com.pl. Niemniej proszę osoby, które postanowiły nas opuścić, aby wstrzymały się z decyzjami: @JohnDoe i @Bogusław Kożyczkowski słowa te kieruję do Was.
 ➡️ Kwestia dodatkowego wsparcia moderacji (czyli mnie i @RoRo) pozostaje otwarta, mam nadzieję, że będę mogła poruszyć ją jutro.

Chcę powiedzieć jedno - zawsze zależało nam na tym, żeby na forum panował porządek. Jest to trudne do osiągnięcia i wymaga współpracy wszystkich nas. Uważam, i chyba nie tylko ja (choć są głosy wieszczące nam upadek), że w bólach, ale powstaje zgrana społeczność, która musi doszlifować sposób komunikacji. Konflikty będą, pytanie, jak ich unikać, kieruję do Was. Druga strona, czyli my, będziemy dokładać wszelkich starań, aby spory łagodzić, bo najważniejsze jest forum i jego dobro. Po wojnie zawsze następuje pokój i mam nadzieję, że stanie się tak i tym razem.

Nie chcieliśmy być niczym (nie)tajna policja, kształt forum zawsze zależał od forumowiczów, ale zawsze nawoływaliśmy o pohamowanie emocji i języka oraz wzajemną tolerancję poglądów. Z różnym skutkiem, aczkolwiek uważam, że poważne konflikty wybuchają coraz rzadziej. Wiemy, że potraficie się spierać tak, że czyta się to z uśmiechem, i wolelibyśmy takim kłótniom się przyglądać. 

Pozdrawiam serdecznie,
Ola

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Redakcja AUDIO napisał:

mogę spotkać się teraz z krytyką za zmianę zdania, ale biorę to na klatę. 

5 godzin temu, Redakcja AUDIO napisał:

 Komentarze z zaświatów, których się spodziewam, nie są konieczne

Nie liczył by na to, że jakkolwiek się pojawią, ....... to była jedyna słuszna decyzja.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak.

6 godzin temu, Redakcja AUDIO napisał:

Dzik dostaje bana permanentnego i bynajmniej nie dlatego, że ma odmienne od części z Was poglądy. Wszak nie jest w nich odosobniony. Zdaję sobie sprawę, że mogę spotkać się teraz z krytyką za zmianę zdania, ale biorę to na klatę. 

Nie widzę wyjaśnienia, zapytam więc wprost. Dlaczego Dzik dostaje bana? Czy złamał jakieś zasady, był niekulturalny? A może chodzi o ortografię? Nie. Po prostu miał mocniejsze argumenty. To nie Dzika zachowanie było powodem napiętej atmosfery, a niemoc dyskutantów, co zapewne na przestrzeni dziejów zauważą także mniej związani z forum czytelnicy. I jak to będzie wyglądało? ;) 

Dodam, że nie staję w obronie Dzika (choć przyznam, że lubiłem poczytać co ma do powiedzenia, choćby ze względu na jego sprawne posługiwanie się słowem :) ), ani też nie bronię jego poglądów, zresztą nie były zbieżne z moimi. Na pewno nie wszystkie. Zasady, chodzi głównie o zasady, aby wszyscy użytkownicy podlegali tym samym. Nie wydaje mi się natomiast słuszne, aby karać kogoś za intencje, jakie by one nie były. Choćby ze względu na brak pewności.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, nowy78 napisał:

Nie widzę wyjaśnienia, zapytam więc wprost. Dlaczego Dzik dostaje bana?

Sam zadałem sobie to pytanie. Czytając jego posty, jedyne co rzucało się w oczy to fakt, że jest to bardzo inteligentny i sprawnie posługujący się językiem ojczystym, facet. To, że jego poglądy nie podobały się części forumowiczów, nie jest chyba argumentem przemawiającym za tym, żeby obdarować go "wieczystym banem". Są użytkownicy, którzy w swoich wypowiedziach posługują się o wiele uboższą polszczyzną, ba, zdarzają im się wycieczki personalne, a jakoś tego typu "nagród" nie otrzymują. Forum z samego założenie jest chyba miejscem wymiany poglądów, a nie kółkiem wzajemnej adoracji 🤔.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, nowy78 napisał:

Zasady, chodzi głównie o zasady, aby wszyscy użytkownicy podlegali tym samym

To jest niestety sedno sprawy. Jaki koń jest to chyba każdy zainteresowany tym co się dzieje na tym forum wie.

"Bo to jest forum dla pasjonatów, audiofilskie, o doświadczeniach a nie pomiarowe..."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze przyznać ze zaimponowały mi osoby o odmiennych pogladach niż Dzik ze "wstawiły" sie w Jego imieniu. Wiadomo ze gdyby "pierwsza" osobą ktora by sie "wystawiła" za Dzik-iem była osoba o tych samych lub podobnych pogladach - punkt widzenia byłby "wiadomy"... ręka, rękę myje... natomiast w tym wypadku... szacun za dostrzeżenie (bez wzgledu jaki bedzie finał) tego co istotne, a nie poglądów. Chylę czoło!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, nowy78 napisał:

Nie. Po prostu miał mocniejsze argumenty. To nie Dzika zachowanie było powodem napiętej atmosfery, a niemoc dyskutantów, co zapewne na przestrzeni dziejów zauważą także mniej związani z forum czytelnicy.

Ja dla przykładu jestem mniej związany z forum, jestem tu krótko i zauważyłem. Podoba mi się jego styl i walenie w ścianę reszty, ale z drugiej strony podoba mi się też styl jego przeciwników, niestety tego było już za dużo, bo żadna ze stron nie jest w stanie powiedzieć DOŚĆ. Bana nie rozumiem, a do tego nie rozumiem, dlaczego, jeśli ktoś chce usunąć konto z forum, to jest namawiany do przemyślenia decyzji - i tutaj myślę, że ten ban, to taka zachęta dla nich (zostańcie, nie ma już Dzika), trochę niefajnie :) 

Edytowano przez no_i_fajnie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, no_i_fajnie napisał:

i tutaj myślę, że ten ban, to taka zachęta dla nich (zostańcie, nie ma już Dzika), trochę niefajnie :) 

Trafne spostrzeżenie. Dzik został złożony w ofierze. 

Image12063.jpg.42d613d92ad944236f32fa24bc1e2ebf.jpg

Chociaż... Może nie chodziło tylko o to, żeby przebłagać, ale też o to, żeby zaspokoić spragnionych krwi.

 

Edytowano przez Kraft
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuję.

"Rzeczą powszechnie wiadomą jest, że zabawa w kable to domena facetów w średnim wieku, którzy już nie domagają w pewnej sferze, więc w formie terapii uciekają w świat fantazji o cudownych przewodach, co jest de facto formą psychologicznej rekompensaty dla utraty sił genitalnych. Taka forma męskiego przejęcia kontroli "

To prawda, piękny język ojczysty, merytorycznie, nie ma wycieczki personalnej :) i jest finezyjne.

widzicie, bo to jest tak, że każda decyzja w tej sprawie pociągnie za sobą komentarze. Facet się Wami bawił. Myślicie, że było ciekawiej? Do momentu kiedy nie skoczylibyscie sobie wszyscy do gardeł. Tyle razu już to na forum przerabialiśmy, że chyba wystarczy. Szkoda, że swoją inteligencję wykorzystywał przeciwko forum.

Dzik sam przyznał, że lubi się bawić w trollowanie i nie tylko na tym forum. 

Weźcie pod uwagę, że każda osoba na tym forum jest nieobiektywna. Ten chce wywalenia tego, a tamten tamtego.

Decyzja ta jest decyzją administracji. Może żeczywiscie przydało by się słowo wyjaśnienia dlaczego.

 

 

10 minut temu, Kraft napisał:

Trafne spostrzeżenie. Dzik został złożony w ofierze. 

Image12063.jpg.42d613d92ad944236f32fa24bc1e2ebf.jpg

Chociaż... Może nie chodziło tylko o to, żeby przebłagać, ale też o to, żeby napaść spragnionych krwi.

 

To też formą manipulacji.

Kraft chce krwi administracji. 

Seba, zostałeś wmanipulowany. I to w tak prosty sposób. Poczułeś więź z Jarkiem. Macie wspólnego wroga. To normalne jesteśmy zwierzętami stadnymi ;).

Za chwilę ruszysz razem z nim do ataku.

Edytowano przez audiowit
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, nowy78 napisał:

Dlaczego Dzik dostaje bana?

Piotrek , nie jestem zwolennikiem radykalizmu, ale czasem nie da się inaczej. Pytasz czy złamał regulamin ? Pewnie nie. Ale po za regulaminem istnieją zasady społeczne opierające się na wzajemnym szacunku i zrozumieniu osób o innych poglądach. Piszesz , że posługiwał się poprawną polszczyzną.  Wiem , że w dzisiejszych czasach to ewenement , ale nawet pięknym językiem można rozpieprzyć każdy wątek. Prosiłem Dzika kilkukrotnie o zaprzestanie wszędzie gdzie się da pisania " kable nie grają " , " ślepy test " itp. Każdy ma prawo do własnych wierzeń i  przekonań , akceptuje poglądy Dzika są zbliżone do moich dotychczasowych doświadczeń , ale daje ludziom  żyć , nie wchodzę z butami w ich decyzje zakupowe tłumacząc im , że są jacyś inni , dziwni i niech sobie zrobią ślepy test ! Raz , czy dwa można by było takie zachowanie przełknąć, ale to stało się już plagą. Powiedzcie mi co takiego po za wspomnianą krucjatą Dzik wniósł do Forum. Piotrek połóż na szali zasługi Dzika , a na drugiej rozwalone wątki.

1 godzinę temu, Kraft napisał:

Promyk słońca w pochmurny dzień. 

Kraft jesteś wściekły na Audiowita , nie lubicie się ok. Ale ani Witek, ani NIKT na tym Forum nie sprowokował takiej ilości agresji , przez tak długi okres jak Dzik. Tu nie chodzi o poglądy Dzika tylko ich nachalne prezentowanie wszędzie gdzie się da. Pół biedy gdyby dotyczyły jakiegoś szerszego zakresu audio , ale to było wałkowanie jednego tematu w kółko , ile można ?

48 minut temu, Chyba Miro 84 napisał:

szacun za dostrzeżenie (bez wzgledu jaki bedzie finał) tego co istotne, a nie poglądów.

Większość z nas kiedyś poniosły emocje , padły niecenzuralne słowa , inwektywy w stosunku do drugiej osoby , było gorąco. Tak ja jak i kilku stałych bywalców spokojnie zasługiwało by na bana , jedna różnica z obecną sytuacją , nie robiliśmy tego tak nagminnie. Miro , co byś powiedział , gdybym sobie ubzdurał , że czarne kolumny grają lepiej niż pozostałe,  pisał o tym w każdym wątku o kolumnach , każąc wszystkim dookoła robić ślepe testy i przedstawiać pomiary , że tak nie jest ? Powtórzę , ile można?

I to właśnie za to "ile można " Dzik wg. mnie dostał bana.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...