Skocz do zawartości

Co z tym fantem zrobić...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 430
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Dnia 16.09.2021 o 07:41, eMBe napisał:

Bo taka prawda, że to nie jest forum dla wszystkich tylko audiofilskie. Ktoś kto ma inne podejście do audio albo inne poglądy na pewne sprawy nie ma tu prawa bytu.

"...to jest forum dla pasjonatów, audiofilskie, o doświadczeniach a nie pomiarowe..."

Domyślcie się czyje to są słowa.

Forum audiofilskie???

W tymże dziale jest temat "Roon - czy warto i dla kogo", niżej jest temat zrzutki na Tidal, niżej jest temat jak podłączyć się do kogoś ze Spotify.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, gienas napisał:

Forum audiofilskie???

Owszem :>> I to nie są moje słowa tylko słowa Pani Redaktor :)
Także o Spotify możesz podyskutować o swoich doświadczeniach a nie o parametrach no chyba, że będziesz siał zamęt (pisał o pomiarach, o faktach) to ban za prowokacje :D
Oczywiście w drugą stronę to już tak pięknie nie działa :)
No ale to dlatego, że to forum audiofilskie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega, z powodu swojej postawy, został zmuszony do długiego odpoczynku od forum, niemniej wszystko na to wskazuje, że niegdysiejsza decyzja o jego urlopie była słuszna i należy się jej trzymać, co też niniejszym czynię. Udało się zażegnać spory, których nikt tak naprawdę nie chce, wydawało mi się, że emocje zostały wyciszone. Dość podżegania do kolejnej awantury.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PanPutka nie zamierzam , ani Ci tłumaczyć mojego wniosku , ani z tobą polemizować. Są granice poziomu do jakiego się nie zniżam , i ubolewam , że z takowym mam do czynienia na tym Forum. Nie robię tego z satysfakcją, a wręcz przeciwnie , bo może zniknąć kolejna osoba . która mogłaby coś wnieść w zakresie pasji audio. 

Ale jesteśmy dorośli i bierzemy odpowiedzialność za nasze czyny i  słowa , jak i musimy się liczyć z ich konsekwencjami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, JaZz napisał:

Z Najbardziej karane to obraza obsługi forum - 10pkt. 

Kumam, ale z powyższym punktem nie do końca się zgadzam, mam nie zawsze dobre wspomnienia z różnych forum, zwłaszcza z pierwszej dekady lat 2000. Nikt nigdy mnie nie zbanował, ale byli tacy co mieli zdecydowanie inne zdanie od moderatora i dostawali bany. Dla mnie wtedy to była podologia, ale cóż, władza zawsze ma rację.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Khedron nie wiem, dlaczego zaczynasz swoją wiadomość od oceny, o 16:36 moglibyśmy mieć już - właśnie - piątek. I nazywa się to "czas pracy", a nie "bezwładność" :) Słowa, które cytujesz, odnoszą się do wszystkich bez wyjątku. Ty zaś obraziłeś moderatora zarówno na PW, jak i publicznie i ktokolwiek byłby na jego miejscu, moja reakcja byłaby taka sama. Komentarz RoRo do Twojego tematu dotyczył wszystkich, którzy dyskutowali z Dzikiem. Do Ciebie nikt nie kierował pretensji. Powstały po tym, co napisałeś później. Temat został zamknięty na 2 doby, żeby nie rozpętała się pod nim awantura jak zawsze i żeby go oczyścić ze zbędnych postów. Można to oceniać pozytywnie lub nie. Jest mi przykro, że wszystko odebrałeś tak osobiście, ponieważ nie chcieliśmy wyrządzić Tobie krzywdy.

@PanPutka czytałam sporo Twoich postów. Sposób Twojej komunikacji z kolegami często odbiega od standardów tego forum i jest daleki od określenia go mianem kulturalnego. Wielu z tych, których właśnie obrażasz, potrafiło przyznać, że przeholowało, i jest to cenne. I bynajmniej żaden z kolegów nie czuje się jak święta krowa ani nie jest tak traktowany. Postawa, jaką prezentujesz obecnie, jest mi bardzo dobrze znana. Moje słowa nie są słowami ostrzeżenia bez konsekwencji, Twoje konto zostanie od razu zablokowane na 21 dni - jest to skutek tego, co prezentujesz obecnie i Twojej dotychczasowej działalności. Jeśli ponownie w ten sposób zaatakujesz nasze forum i tu zgromadzonych oraz nie zmienisz swojego postępowania, blokada Twojego konta będzie bezterminowa. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, gienas napisał:

Proponuje dołożyć blokadę edycji posta po jego napisaniu, tak na godzinę na przykład.

Większośc swarów powstaje właśnie po odpowiedzi na post, a który po chwili user edytuje i odpowiedź traci sens...

 

Tak i nie, ale czasem po prostu zdarzają się pomyłki, przejęzyczenia....lub błędy 😉

Edytowano przez Amarok
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Redakcja AUDIO napisał:

@Khedron nie wiem, dlaczego zaczynasz swoją wiadomość od oceny, o 16:36 moglibyśmy mieć już - właśnie - piątek. I nazywa się to "czas pracy", a nie "bezwładność" :) Słowa, które cytujesz, odnoszą się do wszystkich bez wyjątku. Ty zaś obraziłeś moderatora zarówno na PW, jak i publicznie i ktokolwiek byłby na jego miejscu, moja reakcja byłaby taka sama. Komentarz RoRo do Twojego tematu dotyczył wszystkich, którzy dyskutowali z Dzikiem. Do Ciebie nikt nie kierował pretensji. Powstały po tym, co napisałeś później. Temat został zamknięty na 2 doby, żeby nie rozpętała się pod nim awantura jak zawsze i żeby go oczyścić ze zbędnych postów. Można to oceniać pozytywnie lub nie. Jest mi przykro, że wszystko odebrałeś tak osobiście, ponieważ nie chcieliśmy wyrządzić Tobie krzywdy.

Żeby było ciekawiej - słyszę wpływ kabli w systemie i tym bardziej byłem zdziwiony reakcją Khedrona i niezbyt sympatycznymi wpisami, bo do Jego wypowiedzi nie miałem zastrzeżeń. Po prostu w trudnych przypadkach (czytaj: dzikiego Dzika), potrzebujemy czasu by ocenić co zrobić z "pyskatym userem" i które posty należy usunąć. Dlatego od razu podałem maksymalny czas blokady wątku - czyli 2 doby.
 

A tym razem nie blokujemy wątku - tylko dajemy bana dla PanaPutka za to, ze obraża innych Użytkowników naszego Forum.
To był ciężki tydzień - jak widać, jeszcze się nie skończył 😞

Można ciągle prosić o zachowanie spokoju i bardziej wyważone wypowiedzi - a reakcje są różne.

Czas na edycje swojego wpisu od dawna już jest ograniczony - zastanowimy się jeszcze nad dalszym jego skróceniem.

Pozdrawiam
PS. Równocześnie dziękuje za zrozumienie i dbanie o porządek na Forum kilku Przedmówcom - oraz tym, którzy zgłaszali nieprawidłowości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę godzin nie czytałem, stwierdziłem że trzeba odpocząć ale nadrabiam zaległości teraz. Rano był eMBe a wieczorem wyskoczył PanPutka, który wcześniej jakoś nie był zaangażowany tutaj. Czytam sobie właśnie ostatni numer Newsweeka i do wpisu PanPutka idealnie pasuje mi tu zakończenie jednego z felietonów: Wchodzi facet do baru niosąc kupę w dłoniach i krzyczy "zobaczcie, w co mało co nie wdepnąłem".

 

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

➡️ Dołączam się do PS @RoRo - bardzo dziękujemy 🙂 

@Khedron, mam nadzieję, że już wszystko Ci wyjaśniliśmy. Przemyśl swoją decyzję dot. usunięcia konta, miło, jeśli ją zmienisz. Jeśli nie, oczywiście się do niej ustosunkuję. 

 ➡️ PanPutka będzie odpoczywał od forum przez trzy tygodnie.
 ➡️ Wiem, że system ostrzegania by się przydał, zobaczę, co da się zrobić.
 ➡️ Czas edycji posta zmniejszę do 30 minut, dziś rozmawialiśmy o tym z RoRo - powinno wystarczyć?

A teraz, moi drodzy, idę oglądać 3 sezon Sex Education na Netflixie, bo czekam na niego ponad rok 🔥 i dziś wszedł. Sami rozumiecie 🙂 🙃 Więc już żadnych sporów :) 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...