Skocz do zawartości

Co z tym fantem zrobić...

Recommended Posts

• Odpowiedzi 509
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

2 godziny temu, Amarok napisał:

Kumam, ale z powyższym punktem nie do końca się zgadzam, mam nie zawsze dobre wspomnienia z różnych forum, zwłaszcza z pierwszej dekady lat 2000. Nikt nigdy mnie nie zbanował, ale byli tacy co mieli zdecydowanie inne zdanie od moderatora i dostawali bany.

Dodam jeszcze że niesłuszną decyzję  można zgłosić adminowi,  który trzyma porządek wśród modów. Modów powinno być kilku i powinni oni trzymać  wśród userów...  i tak to powinno się kręcić. :P

Edytowano przez JaZz

1 godzinę temu, Redakcja AUDIO napisał:

Haha, pamiętaj, że do zup najlepsza 30%! 

Edit: czas edycji posta wynosi od dziś 10 minut. Ku chwale pokoju na forum 🙂
A teraz naprawdę znikam 😎

PS. Posty PanaPutki ukryłam.

Szkoda, bo nie wiem o co chodzi z PanemPutką. No, ale jeśli kogoś obrażał.

18 godzin temu, RoRo napisał:

Żeby było ciekawiej - słyszę wpływ kabli w systemie i tym bardziej byłem zdziwiony reakcją Khedrona i niezbyt sympatycznymi wpisami, bo do Jego wypowiedzi nie miałem zastrzeżeń. Po prostu w trudnych przypadkach (czytaj: dzikiego Dzika), potrzebujemy czasu by ocenić co zrobić z "pyskatym userem" i które posty należy usunąć. Dlatego od razu podałem maksymalny czas blokady wątku - czyli 2 doby.

To był ciężki tydzień - jak widać, jeszcze się nie skończył 😞

Wiesz, faktycznie użyłem przykrych słów, ale i wyjaśniłem później dlaczego. Bez względu na to czy teraz użyłbym innych (a pewnie tak), tamtej Twojej decyzji w jej formie nie da się obronić. Pozwoliłeś żeby wmuszajacy swoje przekonania, nierozgarnięty troll zniszczył rozmowę w której proszono go żeby w ogóle nie uczestniczyl. No, tak uczciwie - przecież to był jego sukces - temat z którym się nie zgadza, rozmowa nie po jego myśli, zostały zablokowane. A już najbardziej zirytowałeś mnie tym tekstem o ochłonięciu czy czym w tym stylu. Cholera, starczyło napisać "Poczekajmy te dwie doby bo naprawdę nie wiem co z tym trolem zrobić i sądzę,  że nawet bez blokady każdy normalny uczestnik tamtej rozmowy by poczekał. Niemniej za swoje zbyt mocne słowa przepraszam. Wierzę, że rozumiesz skąd się wzięły. 

Panowie,

ukryłam dyskusję z PanemPutką aka Aiszą, którego ban zamieni się na permanentny. Dziękuję za miłe słowa, @Khedron fajnie, że jesteś, mam nadzieję, że nie muszę kasować Twoich kont? :) 

Pozdrawiam Was wszystkich, nie psujcie sobie wieczoru, nie ma sensu tracić nerwów na kolejną kłótnię,
Ola

PS. Na forum mogą wypowiadać się wszyscy, byle kulturalnie i bardzo by mi zależało, żeby to wybrzmiało głośno.

1 godzinę temu, Redakcja AUDIO napisał:

Panowie,

ukryłam dyskusję z PanemPutką aka Aiszą, którego ban zamieni się na permanentny. Dziękuję za miłe słowa, @Khedron fajnie, że jesteś, mam nadzieję, że nie muszę kasować Twoich kont? :) 

Pozdrawiam Was wszystkich, nie psujcie sobie wieczoru, nie ma sensu tracić nerwów na kolejną kłótnię,
Ola

PS. Na forum mogą wypowiadać się wszyscy, byle kulturalnie i bardzo by mi zależało, żeby to wybrzmiało głośno.

Stare  z _ zostaw, to nowe z - lepiej usunąć. Wszyscy dajmy sobie szanse. 

Ze swojej strony napisze jeszcze - cenzura treści i przekonan, choćbyśmy całkowicie się z nimi nie zgadzali, to zawsze droga do katastrofy. Podobnie jak natychmiastowe reagowanie banami na awantury i kiepskie słowa. Wystarczy interweniować w przypadkach takich jak wspomnianego trola. Ludzie muszą mieć szanse na normalne pogodzenie się gdy puszcza im nerwy. Gorzej gdy ktoś ma w głowie głosy o misji i będzie ja realizował mimo sugestii, próśb i błagań by przestał. Każdy przecież może sobie założyć wątek w którym będzie do swojej wiary przekonywał zamiast siła robić to w rozmowach ludzi o innym zdaniu.