Skocz do zawartości

Tylne kolumny do kina domowego


Marek Plej

Recommended Posts

Witam ponownie !

Jakiś czas  skorzystałem z porady na tym forum odnośnie zakupu przednich kolumn .Skorzystałem z porady ,kupiłem i jestem zadowolony (HECO AURORA 700).

Tym razem proszę o pomoc w doborze tylnych kolumn podstawkowych do KD.

Mam YAMAHA RX-V585 . Potrzebuje zakupić tylne do tego zestawu (HECO Aurora 700) i chciałbym się zmieścić do 1000 zł .

Głównie słucham koncerty rockowe/metalowe  z bluray,czasem jakiś film .

Proszę o podpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heco Aurora 300 byłyby bezpiecznym rozwiązaniem. Tylne głośniki będą służyły do efektów ale warto zachować podobną sygnaturę i nie szedłbym w kierunku Klipsch R41m. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem byłyby Indiana Line Nota 240x lub Melodika BL20. 

Jeśli ci się nie pali z zakupem firma Heco wypuści w niedługim czasie (pażdziernik) mniejszą gabarytowo odmianę serii Heco Aurora 200.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Q21 napisał:

Heco Aurora 300 byłyby bezpiecznym rozwiązaniem. Tylne głośniki będą służyły do efektów ale warto zachować podobną sygnaturę i nie szedłbym w kierunku Klipsch R41m. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem byłyby Indiana Line Nota 240x lub Melodika BL20. 

Jeśli ci się nie pali z zakupem firma Heco wypuści w niedługim czasie (pażdziernik) mniejszą gabarytowo odmianę serii Heco Aurora 200.

Dzięki !. Nie pali się ale za Aurora 200 chcą 1750 za parę .To dużo więcej niż chcę wydać. Teraz bliżej mi do Indiana Line Nota 240x. A tak przy okazji co jest z tymi Klipschami. Niby klienci  zadowoleni a już je odradzano tu jak szukałem przodów ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Marek Plej napisał:

Dzięki !. Nie pali się ale za Aurora 200 chcą 1750 za parę .To dużo więcej niż chcę wydać. Teraz bliżej mi do Indiana Line Nota 240x. A tak przy okazji co jest z tymi Klipschami. Niby klienci  zadowoleni a już je odradzano tu jak szukałem przodów ?

Nie jestem znawcą ale co jest nie tak z tymi kolumnami że taka różnica w cenie w stosunku np do aurora 300 ?:

https://allegro.pl/oferta/heco-victa-prime-202-czarny-para-10919207513

W końcu to tylko mają być tyły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Q21 napisał:

Klipsch to ostre brzmienie,

Dla mnie brzmi interesująco ! Aż zaczynam żałować że nie miałem okazji przetestować Klipsch r-620f przed zakupem AURORA 700.

Poczekam może do tego października czy cena za Aurora 200 będzie bardziej przystępna.Jeśli nie to chyba wybór padnie na Indiana line.

Nigdy nie wiadomo czy te tyły kiedyś nie będą służyły jako przody w jakiejś kawalerce 😉

Dziękuję wszystkim za poradę i sugestie.👍

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...