Skocz do zawartości

Monitory aktywne


Samwieszkto

Recommended Posts

Dzień dobry.

Chciałbym kupić kolumienki  aktywne z bluetooth do postawienia przy biurku ( desce kreślarskiej ) 

Mają grać cicho i czysto , chciałbym żeby mimo tego prawidłowo odtwarzały basy ( sprężyście i precyzyjnie ) 

Dobrze by było gdyby można je umieścić bardzo blisko ściany.

Dodatkowo nie chciałbym wydać na nie kroci .  Budżet , powiedzmy 1000 zł.

Co możecie mi polecić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze trochę danych :

Muzykę ciągnę z Yamahy RN 803d do której mam na twardo podpięte MonitorAudio Bronze6  . Ten zestaw mi odpowiada choć bass czasem się "rozlewa"

Po prawdzie to nie wiem czy ten amplituner ma bluetooth dwukierunkowy choć wydaje mi się że tak. Jednak w razie czego mógłbym streamować bezpośrednio z telefonu. Aktualnie,  pracując używam słuchawek nausznych streamując z telefonu i jakość dźwięku jest jak najbardziej OK.

Słucham przede wszystkim Jazzu , czasem kameralnej klasyki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Warto się zainteresować nowym produktem od House of Marley, model Get Together DUO.

https://www.tophifi.pl/glosniki-bezprzewodowe/glosniki-bluetooth/house-of-marley-get-together-duo.html?gclid=CjwKCAjw7fuJBhBdEiwA2lLMYQ-CnGKJ6c5UP3OXSUMh1viYpm5HkanEXhq9eRF6fOoxp9ZJeTo3SBoCJLYQAvD_BwE


Za około 900 zł otrzymujesz ładnie wykonany produkt, w stereo z możliwością podłączenia po bluetooth.

Zapraszamy Cię na prezentację, do naszych salonów Tophifi.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Samwieszkto napisał:

Zupełnie nie pomyślałem o systemowych głośnikach Yamahy .

Czy ktoś ma jakieś osobiste doświadczenia z tymi głośnikami ?

Budżet przekroczysz jeśli myślisz o stereo ale 2 mc20 łączysz apka i sterowanie razem z 803 za pomocą musiccasta. Możesz sterować osobno lub grać na wszystkich urządzeniach to samo. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Samwieszkto napisał:

Czy ktoś ma jakieś osobiste doświadczenia z tymi głośnikami ?

Jak na głośnik to dźwięk dosyć przyzwoity. Potrafi miło zaskoczyć :) 

W Twoim przypadku na pewno spora wygoda ze względu na możliwość podłączenia go do systemu z Yamahą i sterowanie z jednej aplikacji.

Zapraszam na prezentację oraz po wycenę.

Piotr

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Samwieszkto napisał:

Czy mogę Panów Piotrów poprosić o przesłanie realnej oferty na dwie sztuki , na " priva" ?

W razie czego i do Oświęcimia i do Jaworzna jestem w stanie podjechać ( mieszkam w Bytomiu ), dlatego chętnie skorzystałbym też z możliwości wypożyczenia .

Napisz mi na PW numer telefonu, wycenię.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...