Skocz do zawartości

Pomoc w konfiguracji dźwięku mojego komputera


Recommended Posts

swój pierwszy komputer zbudowałem w zeszłym roku, a teraz zamierzam ulepszyć mój dźwięk. jestem teraz głównie na etapie planowania/badań.

planuję kupić zestaw beyer dt900 do gier i kilka screenów studyjnych do słuchania muzyki. obecnie wypożyczam od znajomego zestaw głośników krk rokit five" z zasilaniem, abym mógł się zorientować, jak coś takiego będzie działać z moim zestawem. obecnie mam je podłączone do komputera kablem y (podwójny 1/ 4" do głośników i stereo 3,5 mm do mojego komputera). kiedy są bezczynne i używam słuchawek do grania, syczą tak głośno, że słyszę je w słuchawkach. mam coś, co powinno viać całkiem niezłą płytą główną, szczególnie do audio (asus maximus ix hero), ale nie wydaje się, aby działała zbyt dobrze z tym zestawem.

jeszcze nie zdecydowałem, jakie głośniki dostanę, więc wszelkie rekomendacje by usingłyby świetne. by usingć może zainteresuje mnie również dodanie sub teraz lub w przyszłości. prawdziwe pytanie, jakie mam, brzmi: co jeszcze muszę uzyskać, aby ta konfiguracja działała? co muszę mieć między głośnikami/słuchawkami a komputerem?

mam teraz około 1k budżetu na pracę i mam nadzieję, że dostanę słuchawki, głośniki i wszystko, czego potrzebuję, aby przejść między nimi a komputerem. łódź podwodna by means ofłaby świetna, gdyby pozostała jakaś; w przeciwnym razie mogę to zrobić później.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.09.2021 o 18:15, skirimteli9 napisał:

swój pierwszy komputer zbudowałem w zeszłym roku, a teraz zamierzam ulepszyć mój dźwięk. jestem teraz głównie na etapie planowania/badań.

planuję kupić zestaw beyer dt900 do gier i kilka screenów studyjnych do słuchania muzyki. obecnie wypożyczam od znajomego zestaw głośników krk rokit five" z zasilaniem, abym mógł się zorientować, jak coś takiego będzie działać z moim zest showbox awem. obecnie  speed test mam je podłączone do komputera kablem y (podwójny 1/ 4" do głośników i stereo 3,5 mm do mojego komputera). kiedy są bezczynne i używam słuchawek do grania, syczą tak głośno, że słyszę je w słuchawkach. mam coś, co powinno viać całkiem niezłą płytą główną, szczególnie do audio (asus maximus ix hero), ale nie wydaje się, aby działała zbyt dobrze z tym zestawem.

jeszcze nie zdecydowałem, jakie głośniki dostanę, więc wszelkie rekomendacje by usingłyby świetne. by usingć może zainteresuje mnie również dodanie sub teraz lub w przyszłości. prawdziwe pytanie, jakie mam, brzmi: co jeszcze muszę uzyskać, aby ta konfiguracja dzia speed testłała? co muszę mieć między głośnikami/słuchawkami a komputerem?

mam teraz około 1k budżetu na pracę i mam nadzieję, że dostanę słuchawki, głośniki i wszystko, czego potrzebuję, aby przejść między nimi a komputerem. łódź podwodna by means ofłaby świetna, gdyby pozostała jakaś; w przeciwnym razie mogę to zrobić później.

issue got solved

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...